Szukaj

  Raport

  Wydanie nr: 5(121)/2019

  Artykuły branżowe

  Raport

  3 miesiące temu  08.10.2019, ~ Administrator   

  Kolorowa „ekspertyza” firmy BASF Coatings w branży automotive

  Zaangażowanie w aktywne kształtowanie przyszłości charakteryzuje motoryzacyjne trendy kolorystyczne na lata 2019/20, które opracowała firma BASF Coatings. Kolekcja ACT/9 odzwierciedla dynamiczne podejście do przyszłych wyzwań. Wśród kolorów dominuje motyw srebra. 

  Każdego roku projektanci działu Coatings firmy BASF przedkładają swoje odkrycia i prognozy zmian technologicznych, a także społecznych na kolekcję, która wpłynie na kolory motoryzacyjne, jakie będą dominowały w ciągu najbliższych lat. ACT/9, czyli Automotive Color Trends 2019-20, to analiza trendów technologicznych i zmian społecznych, które wpływają na inspiracje kolorystyczne dla powierzchni samochodowych. Projektanci BASF opracowali trendy z podziałem na regiony Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki (EMEA), Ameryki Północnej oraz Azji i Pacyfiku, gdyż głębokie zrozumienie poszczególnych rynków pozwala na odpowiedni dobór kolorów.  
  Globalne trendy kolorystyczne odzwierciedlają pozytywne zaangażowanie w łączenie cyfrowych innowacji z ludzkimi potrzebami. Jedna praca przez całe życie jest dziś rzadkością dla wielu młodszych ludzi, proste biografie są wypierane przez wieloaspektowe style życia, postawa...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony