• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Raport

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Raport

  ponad rok temu  21.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  PPG liczy, że ogłoszony przez tę firmę kolor roku 2023, Vining Ivy, ma kształtować kierunek stylizacji produktów przemysłowych i konsumenckich, w tym naczyń kuchennych, elektroniki użytkowej i mebli biurowych.

  Vining Ivy (bluszcz) odzwierciedla ciągłą globalną dominację koloru zielonego na całym świecie. Jest to drugi z rzędu rok, w którym PPG wybrała odcień zieleni i trzeci w ciągu ostatnich pięciu lat.

  Podczas corocznych warsztatów prognozowania kolorów, styliści kolorów PPG ogłosili Vining Ivy kolorem roku po kompleksowym przeglądzie głównych trendów z branż, takich jak motoryzacja, elektronika, architektoniczne zastosowania budowlane i moda w dziesięciu regionach świata.

  − Widzimy kolor zielony w szerszym zakresie zastosowań produktów niż kiedykolwiek wcześniej − powiedziała Vanessa Peterson, globalny lider stylizacji kolorów PPG, w dziale powłok przemysłowych. − Czuliśmy się zmuszeni do uznania jego ciągłego wpływu przy wyborze na rok 2023, ponieważ przeniknął on na rynek w tak silny i potężny sposób.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Styliści kolorów PPG uważają, że dominacja tego odcienia odzwierciedla ciągłe zainteresowanie biofilnym designem, który jest trendem włączającym naturę do codziennego życia i przestrzeni.

  − Zielony ma uspokajającą, a zarazem nowoczesną estetykę i symbolizuje dobrobyt, świeżość i postęp – powiedziała V. Peterson.

  W porównaniu z kolorem roku 2022 PPG, Olive Sprig, który jest miękką zielenią, Vining Ivy jest głębszym, bardziej nasyconym odcieniem, który plasuje się pomiędzy leśną zielenią a niebiesko-zielonym kolorem cyraneczka. Zapewnia projektantom produktów wszechstronny i luksusowy odcień, który nadaje się do szerokiej gamy zastosowań.

  − W przypadku mebli, użycie zieleni może być uspokajające w miejscu pracy i pomóc pracownikom poczuć się pokrzepionym – powiedziała V. Peterson. − W przypadku zastosowania w elektronice użytkowej, zieleń daje poczucie bezpieczeństwa i pomaga ludziom zaangażować się w technologię. W przypadku naczyń kuchennych, Vining Ivy uzupełnia różne kolory żywności i dobrze koordynuje się ze stalą nierdzewną, wnosząc do kuchni odrobinę luksusu.

  Trzy palety kolorów

  zespół stylistów kolorów PPG stworzył również paletę 45 koordynujących odcieni dla kolekcji kolorów o tematyce refleksyjnej, która jest inspirowana rosnącym uznaniem dla minimalizmu, spokojnego designu i biofilii. Kompilacja została podzielona na trzy wyjątkowe historie kolorystyczne: Serenity, Origin i Duality.

  Łagodna paleta mlecznych pasteli, wodnistych odcieni i ciepłych neutrali, Serenity odzwierciedla pragnienie spokoju i samotności w chaotycznym świecie oraz inspiruje poczucie odnowy i spokoju. Uchwycając autentyczne piękno natury, Origin kultywuje poczucie cudowności dzięki bio-palecie złożonej z organicznych odcieni. Duality, pasujący zarówno do tradycyjnego, jak i współczesnego stylu, jest sposobem na wyrażenie siebie poprzez odważne i jasne odcienie, czyste pastele oraz zdecydowane neutrale.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...