• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Raport

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Raport

  ponad rok temu  06.06.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Według nowego raportu opublikowanego przez Allied Market Research, „Rynek powłok proszkowych według typu żywicy, metody powlekania i zastosowania: analiza globalnych możliwości i prognoza branżowa, 2019-2026”, oczekuje się, że wielkość światowego rynku farb proszkowych osiągnie 15 miliardów dolarów do 2026 roku, rejestrując CAGR (skumulowany roczny wskaźnik wzrostu) na poziomie 5,4% w okresie od 2019 do 2026 roku.

  Farby proszkowe do zastosowań motoryzacyjnych zajmowały największy udział w rynku farb proszkowych pod względem przychodów w 2018 roku i oczekuje się, że utrzymają one swoją pozycję lidera przez cały analizowany okres. Istotnymi czynnikami wpływającymi na rynek farb proszkowych jest coraz powszechniejsze stosowanie powłok proszkowych zamiast lakierów ciekłych, surowsze przepisy dotyczące ochrony środowiska, rosnący popyt na produkty końcowe (w tym urządzeń AGD), dynamicznie rozwijający się przemysł budowlany oraz szybki wzrost gospodarczy w krajach wschodzących.

  Farby proszkowe zapewniają doskonałe wykończenie o wysokiej trwałości. Dodatkową zaletą jest możliwość ponownego wykorzystania nadmiernego natrysku farby proszkowej, co oznacza, że można zużyć 100% materiału powłokowego.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...