• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Przegląd inwestycji

  Wydanie nr: 3(131)/2021

  Artykuły branżowe

  Przegląd inwestycji

  ponad rok temu  25.06.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 6 minut

  Detale pokryte farbą KTL na przenośniku Power&Free.

  Detale pokryte farbą KTL na przenośniku Power&Free.

  Strona 3 z 3

  O nowej inwestycji i współpracy z firmą ADAL opowiada Piotr Leśniak, członek zarządu Automet. 
  – Firma AUTOMET przeznacza ponad 8 procent rocznych obrotów na rozwój technologii – mówi. – Zdaniem jej założycieli to minimum pozwalające być konkurencyjnym na dynamicznie rozwijającym się rynku polskim oraz możliwość bycia jeden krok do przodu w branży. 
  Rozwiązania technologiczne zaproponowane przez AUTOMET obecne są w przemyśle motoryzacyjnym, farmaceutycznym, energetycznym, a także wapienniczym. Stawiamy na jakość, fachowe doradztwo i obsługę oraz współpracę z najlepszymi. 
  Jesteśmy producentem szerokiej gamy produktów w technologiach przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji części metalowych, produkcji autobusów klasy mini. Nowa technologia KTL zabezpieczania powierzchni wprowadza nowy standard zarówno przy produkcji elementów wykorzystywanych na potrzeby własne, jak i dla usług świadczonych przez firmę. Zabezpieczanie powierzchni KTL pozwala na uzyskanie wysokiej jakości zabezpieczenia antykorozyjnego, a także obniżenie kosztów w porównaniu do innych technologii zabezpieczeń powierzchni.
  Jesteśmy jedyną firmą na Podkarpaciu posiadającą możliwość wykonywania malowania KTL detali gabarytowych.
  Decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą ADAL podjęliśmy ze względu na wieloletnie doświadczenie tej firmy w budowie instalacji KTL oraz jej profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie prac. Wysoką jakość urządzeń potwierdziliśmy w trakcie wizyt referencyjnych, podczas których mogliśmy zapoznać się z opiniami użytkowników prezentowanych malarni.

  Kilka miesięcy po uruchomieniu produkcji możemy potwierdzić, że wybór ADAL był trafną decyzją – zarówno proces wspólnego opracowania koncepcji malarni, jak i sama budowa oraz uruchomienie instalacji przebiegały w sposób wzorowy. Na każdym etapie projektu mieliśmy zapewnione wsparcie firmy ADAL. Wsparcie to było również obecne podczas pierwszych tygodni funkcjonowania lakierni, co znacząco ułatwiło osiągnięcie przez naszą załogę docelowo zakładanej wydajności pracy.
  Zbudowana przez ADAL malarnia spełnia zarówno nasze wymagania jakościowe, jak i wydajnościowe.          

  Radosław Osiak
  ADAL 
  r.osiak@adal.eu          

  GALERIA ZDJĘĆ

  Obszar chemicznego przygotowania powierzchni.
  Zanurzeniowa wanna płucząca z ramką natryskową.
  Obszar malowania KTL.
  Obszar pieców – po lewej piec proszkowy, po prawej suszarka po myciu i piec farby KTL.
  Instalacja neutralizacji ścieków.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...