• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wywiady

  Wydanie nr: 6(134)/2021

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wywiady

  ponad rok temu  28.12.2021, ~ Administrator   

  Strona 3 z 3

  – Jakie są najważniejsze tematy w branży powłok lakierniczych na najbliższe pięć lat z punktu widzenia KANSAI HELIOS?
  – Obecnie środowisko i zrównoważony rozwój są wszędzie hasłami przewodnimi. Wierzymy, że jest wiele tematów i obszarów, w których farby mogą wnieść swój wkład w tę tematykę. Kontynuując rozwój produktów o mniejszym wpływie na środowisko, staramy się zachęcić klientów do przejścia na produkty przyjazne dla środowiska, nie czekając na egzekwowanie przepisów środowiskowych na poszczególnych rynkach. W tej dziedzinie na rynku polskim istnieje duże pole do dalszej poprawy.

  – Jaka jest przewaga konkurencyjna, siła grupy KANSAI HELIOS i Helios Polska?
  – Posiadanie wyjątkowo szerokiego asortymentu produktów jako dostawcy systemowego jest jedną z naszych mocnych stron. Klientom przemysłowym możemy zaoferować nie tylko powłoki ciekłe i proszkowe, ale także niektóre wyroby specjalne, takie jak powłoki typu E-coat, farby o szczególnej odporności na wysoką temperaturę, powłoki z płatkami cynku o bardzo dobrej ochronie antykorozyjnej, powłoki żelowe czy uszczelniacze i kleje.
  Naszymi głównymi wartościami są zorientowanie na klienta, szybkość i wydajność, profesjonalizm i odpowiedzialność. W Polsce dysponujemy wykwalifikowanym zespołem handlowym i technicznym oraz własną logistyką. Jesteśmy blisko potrzeb klientów, staramy się dostarczać rozwiązania w zależności od wymagań, a także staramy się rozwiązywać problemy tak szybko jak to możliwe, wykorzystując całą dostępną wiedzę w naszej grupie. Ten rodzaj elastycznej i szybkiej, a z drugiej strony kompleksowej obsługi może być czymś, czego nie mają inni liczący się dostawcy powłok.    

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net                             

  GALERIA ZDJĘĆ

  Hiroyuki Nagai
  Szybko, elastycznie i kompleksowo
  Szybko, elastycznie i kompleksowo

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...