• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Wywiady

  Wydanie nr: 6(134)/2021

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wywiady

  ponad rok temu  28.12.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 2 z 3

  –  Co jest kluczową specjalizacją grupy KANSAI HELIOS?
  – Chciałbym zwrócić uwagę na trzy kwestie: pierwsza – dostawca systemowy, druga – własna produkcja surowców, trzecia – poziom badań i rozwoju. 
  Dostarczanie rozwiązań dla klientów jako dostawca systemowy nie jest czymś, do czego zdolni są wszyscy dostawcy powłok. Możemy zaproponować różne rodzaje produktów systemowych w ramach kompleksowej indywidualnej obsługi. Z punktu widzenia klienta, nie musi on kontaktować się z wieloma dostawcami, aby uzyskać odpowiednie rozwiązanie. Co ważniejsze, klient może uzyskać zarówno powłoki ciekłe, jak i proszkowe z tym samym pigmentem, co pomoże mu wyeliminować różnice kolorystyczne i jakościowe.
  Konkurencyjność cenowa jest dla nas jednym z najważniejszych tematów. Produkując niektóre żywice do naszych produktów powłokowych staramy się zapewnić sobie pozycję przewagi cenowej.

  Aby nadal rozwijać innowacyjne produkty i utrzymać wzrost jako firma produkująca powłoki, przeznaczamy wiele środków na badania i rozwój. W ostatnich latach poczyniliśmy ogromne inwestycje w jednej z naszych głównych fabryk na Słowenii na potrzeby B+R oraz laboratorium analitycznego, gdzie dostarczamy rozwiązania techniczne dla różnorodnych wymagań klientów. Po dołączeniu do grupy Kansai Paint mamy tak wiele możliwości do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat technologii wśród R&D Kansai Paint, które posiadają ogromne doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie wymagania jakościowe są najbardziej rygorystyczne.

  – Czy są jakieś szczególne obszary, na których KANSAI HELIOS stara się skupić większą uwagę i które stanowią nowe wyzwanie na polskim rynku?

  – Postrzegamy Polskę jako kraj o silnej obecności w branży ACE (Agricultural, Construction and Earthmoving equipment – sprzęt rolniczy, budowlany i do robót ziemnych) i przyczep ciężarowych, a także o silnym wzroście popytu. Ponieważ przemysł ACE jest jednym z naszych głównych obszarów działalności, jesteśmy bardzo zainteresowani znalezieniem coraz większej liczby nowych klientów i kontrahentów w Polsce.
  Widzimy również spory potencjał w branży kolejowej, gdzie mamy duże doświadczenie wśród głównych producentów wagonów pasażerskich i towarowych w innych krajach europejskich, natomiast w Polsce na chwilę obecną mniejsze.
  Ponadto zależy nam na rozwoju działalności na rynku drewna przemysłowego, gdzie Polska odgrywa bardzo ważną rolę na rynku globalnym i gdzie możemy zaoferować różnorodne produkty – od wyrobów nitro, PU, wodorozcieńczalnych, UV, bejc i olejów do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Hiroyuki Nagai
  Szybko, elastycznie i kompleksowo
  Szybko, elastycznie i kompleksowo

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 6(134)/2021

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne