• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wywiady

  Wydanie nr: 2(124)/2020

  Artykuły branżowe

  Wywiady

  ponad rok temu  14.04.2020, ~ Administrator   

  Ubiegłoroczna edycja Warsaw Industry Week była niezwykle udana.

  Ubiegłoroczna edycja Warsaw Industry Week była niezwykle udana.

  Strona 2 z 2

  – Ptak Warsaw Expo wyrasta na liczący się ośrodek targowy w Polsce. Jakie możliwości oferujecie wystawcom i w jaki sposób chcecie ich do siebie przyciągnąć?
  – Nasze możliwości przestrzenne są nieograniczone, dysponujemy największą powierzchnią targową w Polsce i w tej części Europy – 143 tysiącami metrów kwadratowych w 18 pawilonach. Lokalizacja Ptak Warsaw Expo to zaledwie 15–20 minut samochodem z centrum Warszawy i 10 minut od lotniska Chopina. Do tego pełne wsparcie techniczne dla naszych wystawców. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym spotykają się biznes i nauka, atrakcyjnej przestrzeni do wymiany doświadczeń. Tym, co nas wyróżnia, są działania marketingowe prowadzone na szeroką skalę. Oprócz współpracy z mediami branżowymi wykorzystujemy również wszystkie możliwe formaty reklamy Google i social media. Prowadzimy kampanie informacyjne oraz typowo sprzedażowe, zachęcamy wystawców do kontaktu z nami oraz odwiedzających do rejestracji swojej obecności. Kontaktujemy się z grupą odbiorców za pomocą mailingu, blisko współpracujemy z patronami honorowymi i merytorycznymi targów.

  – Co w ogóle jest dziś przewagą targów branżowych w dobie Internetu, powszechnego dostępu do światowych technologii?
  – Dziś kluczowym celem targów nie jest sprzedaż, a promocja – stają się one miejscem prezentacji innowacji produktowych, zapoznawania się z nowoczesnymi technologiami, a także tworzą możliwości przetestowania prezentowanych rozwiązań w praktyce. Dobra impreza targowa łączy w sobie element wystawienniczy, merytoryczno-szkoleniowy (w postaci organizowanych przy targach konferencji), innowacyjny, a przy tym daje możliwość przetestowania prezentowanych produktów. To właśnie połączenie tych kwestii buduje przewagę konkurencyjną targów w porównaniu do promocji internetowej. Jednak sukces targów to także dobra współpraca wielu instytucji i biznesu oraz ludzi. 
  Serdecznie zapraszam w imieniu całego zespołu targów oraz zarządu Ptak Warsaw Expo do uczestnictwa w dniach 3–5 listopada 2020 roku w największym święcie branży lakierniczej w Polsce!

  Już dziś można się zarejestrować na https://industryweek.pl/rejestracja

  Grzegorz Petka
  redakcja@lakiernictwo.net

  GALERIA ZDJĘĆ

  Paulina Sawicka
  Ptak Warsaw Expo to obszar 143 tysięcy metrów kwadratowych w 18 pawilonach położonych blisko Warszawy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 2(124)/2020

  Reklama
  C1 - prenumerata