• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 24.01.2022-24.01.2023 Julian

  Wywiady

  Wydanie nr: 2(124)/2020

  Artykuły branżowe

  Wywiady

  ponad rok temu  14.04.2020, ~ Administrator   

  Ubiegłoroczna edycja Warsaw Industry Week była niezwykle udana.

  Ubiegłoroczna edycja Warsaw Industry Week była niezwykle udana.

  Strona 1 z 2

  Targi Coating Industry Week w Nadarzynie

  Rozmawiamy z Pauliną Sawicką, organizatorem targów Warsaw Industry Week w Ptak Warsaw Expo.

  – W  tym roku Strefa Lakiernictwa podczas targów Warsaw Industry Week zamieni się w Coating Industry Week. Proszę powiedzieć, co to oznacza dla wystawców?
  –  Od początku tworzenia targów wiedzieliśmy, że każda ze stref branżowych ma szansę rozwinąć się w osobne branżowe wydarzenie. Pod szyldem Warsaw Industry Week odbywać się będzie kilka równoległych wydarzeń i Coating Industry Week jest jednym z nich. Program wystawy obejmuje systemy malowania (płynne, proszkowe), systemy aplikacji, pistolety natryskowe, farby i emalie proszkowane, automatyzację i technologię przenośników, czyszczenie i obróbkę wstępną, suszenie i utwardzanie, recykling i utylizację, akcesoria, pomiary i zapewnienie jakości.

  – A czy już wiadomo, na co mogą liczyć zwiedzający ten salon lakiernictwa przemysłowego?
  – Wystawcy zaprezentują wiele innowacji, nowoczesnych technologii i pełną gamę rozwiązań ukierunkowanych na optymalizację procesów powlekania i dostosowanie ich do coraz większych wymagań klientów. Wysoka jakość produktów przemysłowych, poprawa wydajności, automatyzacja – są to obecnie jedne z ważniejszych wyzwań branżowych. Przedsiębiorcy z jednej strony muszą dbać o jak najwyższą jakość lakierowanych elementów, zapewniać mocno zindywidualizowane produkty, pamiętając jednocześnie cały czas o presji kosztowej. Podczas Coating Industry Week będą mogli poznać nowości i rozwiązania, które odpowiedzą na ich potrzeby.

  – Czy Coating Industry Week nadal będzie częścią szerszych targów przemysłowych?
  –Tak, zwiedzający nadal będą mogli zapoznać się z ofertą również innych branż, takich jak obróbka metalu, drewna oraz automatyzacja produkcji. Jest to dodatkowa wartość, dzięki której Warsaw Industry Week stało się prawdziwym świętem przemysłu, na którym zwiedzający poznają rozwiązania dla kompletnego ciągu produkcyjnego.
  Podział targów na główne salony branżowe czyni wydarzenie bardziej zrozumiałym i czytelnym dla odwiedzających gości, pozwalając im lepiej przygotować się do wizyty, szybko znaleźć interesujących wystawców i zdobyć najbardziej kompletną i wyczerpującą wizję na temat branży.

  – Dlaczego warto wystawiać się na Coating Industry Week?
  – Coating Industry Week dedykowany jest wszystkim, którzy chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku, chcą pokazać się jako liderzy wybiegający swoimi rozwiązaniami w przyszłość. Udział w naszym wydarzeniu z pewnością da impuls do inspirujących i nowatorskich działań w branży. Prowadzimy rejestrację zwiedzających przez cały rok i już teraz wiemy, że dzięki naszej promocji wydarzenia przyciągniemy jeszcze większą rzeszę zwiedzających w porównaniu do ubiegłego roku. 

  GALERIA ZDJĘĆ

  Paulina Sawicka
  Ptak Warsaw Expo to obszar 143 tysięcy metrów kwadratowych w 18 pawilonach położonych blisko Warszawy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 2(124)/2020

  Reklama
  C1 - prenumerata