• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wywiady

  Wydanie nr: 3(107)/2017

  Wydarzenia i relacje

  Wywiady

  ponad rok temu  12.06.2017, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  W dziedzinie technologii powierzchni przemysłowych

  Rozmawiamy z Kathariną Emptmeyer, dyrektor ds. rozwoju działalności w Jürgen Emptmeyer GmbH, o historii firmy, jej rynkach oraz innowacyjnych pomysłach i rozwiązaniach.

  – Czy może Pani krótko przedstawić historię firmy Emptmeyer i jej obecną strukturę? 
  – Już od ponad ćwierć wieku firma Jürgen Emptmeyer oferuje specjalistyczną wiedzę w dziedzinie technologii gięcia. Jürgen Emptmeyer zatrudnia obecnie ponad 70 pracowników i dysponuje infrastrukturą o zasięgu ogólnoeuropejskim z oddziałami w Belgii i Szwajcarii. Zakłady produkcyjne naszej firmy znacznie się rozwinęły, co doprowadziło do inwestycji w zautomatyzowane urządzenia i maszyny wyłącznie produkcji niemieckiej. Dzięki doskonałemu zespołowi kierowników technicznych około 50% naszej sprzedaży opiera się na niestandardowych rozwiązaniach w dziedzinie zawieszania i maskowania. Nasze standardowe produkty są dostępne w Niemczech w ciągu 24 godzin. Dzięki magazynowi na 1100 miejsc paletowych już teraz jesteśmy w stanie sprzedawać szeroką gamę haków, stelaży, taśm i silikonowych elementów maskujących. Asortyment ten jeszcze się powiększy dzięki otwarciu w lecie 2017 r. naszego nowego magazynu, oferującego ponad 2500 miejsc paletowych.

  – Jak przedstawia się strategia rozwoju firmy na rynku? 
  – Mamy międzynarodowy zespół asystentów klienta i ciągle zatrudniamy nowych. Dzięki temu mamy personel idealnie przygotowany do dalszego rozwoju naszej działalności u europejskich sąsiadów. Duże potencjalne rynki planujemy obsługiwać samodzielnie, a jednocześnie jesteśmy zdecydowanie otwarci na możliwość znalezienia partnerów dystrybucyjnych w mniejszych krajach. Zawsze stosujemy lokalne podejście. Myślimy lokalnie, ale działamy globalnie. 

  – Która technologia jest najlepsza i co wyróżnia Emptmeyer od konkurencji? 
  – Przede wszystkim jesteśmy producentem. Na większości rynków nasi konkurenci to po prostu dealerzy lub detaliści. Stosujemy bezpośrednie podejście, a zatem możemy zagwarantować bezpośrednie wsparcie oraz szeroki asortyment produktów za rozsądne ceny.
  Drugim powodem, dla którego warto u nas kupować, jest nasza wiedza na temat rozwiązań realizowanych przez klientów. Inwestujemy czas, aby stworzyć rozwiązania do zawieszania lub maskowania we współpracy z naszym klientem, a ponadto staramy się używać standardowych elementów. Daje to klientom nie tylko elastyczność, ale także dobrą jakość za rozsądną cenę, na przykład dzięki wykorzystaniu produkowanych masowo poprzecznic. 
  I wreszcie jesteśmy rodzinną firmą, w której decyzje można podejmować szybko i nieustannie inwestujemy w doskonalenie naszych usług. 

  GALERIA ZDJĘĆ

  Park maszynowy.
  System do zawieszania małych detali dla skutecznego lakierowania.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 3(107)/2017

  Reklama
  C1 - prenumerata