• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wywiady

  Wydanie nr: 6(122)/2019

  Artykuły branżowe

  Wywiady

  ponad rok temu  23.12.2019, ~ Administrator   

  Andrzej Półrolniczak

  Andrzej Półrolniczak

  Strona 1 z 3

  W przyszłym roku nowa formuła targów

  O wyzwaniach w przemyśle drzewnym i meblarskim, o budowaniu przewagi konkurencyjnej w branży oraz o tym, dlaczego targi DREMA to najbardziej wyczekiwane spotkanie przedstawicieli sektora obróbki i przetwórstwa drewna, mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

  – Targi DREMA to znana i rozpoznawalna marka. Co jest jej siłą?
  – Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są w czołówce największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki i przetwórstwa drewna. Jako jedyne wydarzenie w Polsce otrzymały rekomendację EUMABOIS! Natomiast silnej pozycji w branży targowej nie buduje się szybko. To lata ciężkiej pracy opartej na wnikliwych analizach rynku, biznesowych relacjach i zaufaniu. Grupa MTP, organizując od kilku dekad targi dla przedstawicieli branży obróbki i przetwórstwa drewna (w 2019 roku odbyła się 35. edycja targów DREMA), stworzyła w Poznaniu centrum światowych trendów tego sektora. Kreujemy przyszłość branży – to hasło towarzyszące najbliższej edycji targów DREMA 2020. Wieloletnie doświadczenie doceniają partnerzy. W 2019 roku podczas targów DREMA swoją ofertę prezentowało blisko 600 wystawców. Efektownie zaaranżowane stoiska zajęły łącznie 
  28 700 mkw., a ekspozycja nowoczesnych maszyn, specjalistycznych urządzeń i narzędzi przyciągnęła do Poznania 
  15 450 zwiedzających profesjonalistów. Te imponujące liczby nie pozostawiają wątpliwości. DREMA to największe i najbardziej znaczące wydarzenie branży drzewnej i meblarskiej w tej części Europy. DREMA to nie tylko bogata ekspozycja liderów branży, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program co roku budowany jest w oparciu o wiedzę doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe stowarzyszenia i instytucje działające w branży drzewnej i meblarskiej. Mamy świadomość, że targi DREMA nie mogłyby istnieć bez naszych wystawców. To oni są dla nas największą inspiracją i motywacją. Dzięki temu wsparciu stale się rozwijamy i możemy z dumą organizować największe targi obróbki i przetwórstwa drewna w Europie Środkowo-Wschodniej. Stoją za nami fakty oraz wypracowane przez lata know-how.

  – Dlaczego warto wystawiać się na targach DREMA?
  – Targi DREMA od lat dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi, urządzeń i komponentów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Są również idealną przestrzenią dla przedstawienia współczesnych technologii i rozwiązań dedykowanych branży obróbki drewna. Wystawcy chętnie chwalą się nowościami i innowacyjnymi osiągnięciami.
  Przemysł drzewny i meblarski ulega ciągłym transformacjom i stoją przed nim niemałe wyzwania. Na przestrzeni ostatnich kilku lat zmieniły się nie tylko zasady produkcji, ale i oczekiwania klientów w kwestii dostosowania produktów do zmieniającego się stylu życia. Te wyznaczniki mają również istotny wpływ na organizację targów branżowych. Targi DREMA, idąc z duchem czasu, także się zmieniają! Przede wszystkim siłą wydarzenia jest wszechstronność ekspozycji. Funkcjonujące do tej pory samodzielnie Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli oraz Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych od edycji w 2020 roku stają się integralną częścią targów DREMA, zapewniając uczestnikom holistyczne zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). W dniach 15–18 września 2020 roku w Poznaniu pod jednym, globalnie rozpoznawalnym brandem z nową nazwą – DREMA Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, będziemy kreować przyszłość wraz z liderami rynku i renomowanymi markami. Chcąc zapewnić jak największy komfort naszym wystawcom, w ramach przygotowań do edycji DREMA 2020 proponujemy specjalne warunki dla firm organizujących pokazy maszyn na swojej przestrzeni wystawienniczej – są to m.in. rabaty: za udział w targach DREMA i DREMASILESIA, na przyłącza elektryczne, na zawieszenia systemów odpylania, oświetlenia itp. oraz bezpłatne wydłużenie terminu wcześniejszego montażu. Warto podkreślić, że wprowadziliśmy również nowy termin zgłoszeń – najkorzystniejsze ceny obowiązują do 28 lutego 2020 roku.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...