• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  12.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  SATA GmbH, niemiecki producent technologii i urządzeń lakierniczych, zaprezentował niedawno SATAjet X 5500 FUTURE, ulepszoną i zmodyfikowaną wersję swoich grawitacyjnych pistoletów kubkowych. Specjalna edycja będzie dostępna wyłącznie u dealerów SATA począwszy od 13 września 2022 roku aż do wyprzedania.

  Grawitacyjne pistolety kubkowe odzwierciedlają wysiłki firmy SATA w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości. Przypominając motto firmy „Zielony to dla nas więcej niż kolor”, nowe pistolety lakiernicze w kolorze zielonym są nie tylko nawiązaniem do natury, ale także symbolem harmonii, nadziei oraz bardziej zrównoważonej i połączonej przyszłości.

  − Okręgi na pistolecie w kształcie kuli ziemskiej reprezentują technologię, która łączy ludzi i umożliwia w ten sposób zglobalizowany świat przyszłości − stwierdził Florian Kaiser, dyrektor generalny SATA GmbH & Co. KG. − Promienisty zielony kolor z czarnymi elementami nie tylko wygląda harmonijnie, ale oznacza dostosowanie naszych działań do zrównoważonego rozwoju i ochrony przyrody.

  Edycja specjalna SATAjet X 5500 FUTURE jest dostępna w różnych wielkościach dysz, jako HVLP i RP oraz w wersji standardowej lub elektronicznej.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...