• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wydanie nr: 4(138)/2022

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  6 miesięcy temu  06.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Pompa Merkur.

  Pompa Merkur.

  Strona 1 z 2

  Przejście na zautomatyzowany system dozowania i mieszania farb w firmie Krispol przyniosło wiele korzyści

  Zmiana technologii lakierowania w firmie Krispol, polskiego producenta bram garażowych i przemysłowych, znacząco wpłynęła na jakość, wydajność i ograniczenie kosztów, ale i komfort pracy. Wcześniej operatorzy borykali się z wyzwaniami, które sprawiały, że wypracowanie jakości pochłaniało więcej czasu. Gdy wybór padł na system lakierniczy ProMix 3KS firmy GRACO, wszelkie wcześniejsze komplikacje natychmiast zniknęły. – Wydajność wręcz znacząco wzrosła, to jest bezdyskusyjne – podkreślają operatorzy lakierni. 

  Krispol to europejski producent stolarki otworowej do domu i produktów dla biznesu. Firma już od ponad 30 lat tworzy najwyższej jakości bramy garażowe i przemysłowe, bramy i kraty rolowane. Oferuje również stolarkę okienno-drzwiową i osłony, zaliczana jest do grona najważniejszych producentów w Polsce. Dla przedsiębiorstwa jakość jest kluczowym wyróżnikiem na rynku, stąd duży fokus na znalezienie rozwiązań usprawniających lakierowanie bram. Idealna powłoka lakiernicza to jeden z ważniejszych wyznaczników decyzyjnych dla klienta w pracy B2B. 
  Najnowsza inwestycja w zaawansowany system dozowania i mieszania farb trójskładnikowych ProMix 3KS firmy GRACO została zaimplementowana w zakładzie we Wrześni pod koniec ubiegłego roku. Nie od razu jednak zdecydowano się na zakup tak rozbudowanego sprzętu. Wcześniej, po kilku latach lakierowania aplikacjami niskociśnieniowymi, mimo prób pracy z urządzeniami...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Dozownik farb trzykomponentowych ProMix 3KS.
  Zestaw pomp Merkur w kuchni farb.
  Polakierowane elementy w suszarce.
  Brama u jednego z klientów firmy Krispol.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...