• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  06.02.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 2 z 2

  Airless
  W naszym rozwoju nie zapomnieliśmy o aplikacjach wysokociśnieniowych, tak popularnych np. w antykorozji. Seria pomp lakierniczych Azur™ jest najlepszym wyborem do natryskiwania powłok ochronnych: to stabilność ciśnienia, duża siła ssania, brak przestojów i minimalny poziom hałasu. Cztery opatentowane technologie chronią jakość wykonywanej pracy: to brak wycieków, brak zamarzania i brak przestojów.
  Ta pompa malarska może pracować w trudnych warunkach, dzięki czemu można malować przez wiele godzin. Wielkość sekcji hydraulicznej pozwala na pracę z kilkoma pistoletami, w zależności od wyboru dyszy. Wraz z pistoletem SFlow™ Airless oferuje realne oszczędności produktu w produkcji przemysłowej przy wysokim współczynniku przenoszenia 81%. Jego niezawodna i wytrzymała budowa w połączeniu z wygodną rękojeścią i lekko działającym spustem sprawiają, że wykańczanie powierzchni jest proste nawet w najbardziej wymagających warunkach. Duży wybór dysz czyni go dostępnym narzędziem do każdej aplikacji: płaskich, obrotowych Tip Top i Skill™ (podwójna atomizacja).

  Systemy 2K/3K
  Farby ciekłe to niejednokrotnie produkty złożone z dwóch czy trzech składników. Wychodząc naprzeciw potrzebom aplikacji farb 2K i 3K wprowadziliśmy urządzenia automatycznie mieszające i dozujące te komponenty. Cyclomix® Evo to najnowsze rozwiązanie w tym zakresie.


   

  Trzy kroki do idealnego wymieszania mieszanki farb:

  • opatentowane przez SAMES KREMLIN podanie bazy w sposób podkręcony Vortex,
  • wtrysk katalizatora przez dyszę Airmix®,
  • wirująca baza w połączeniu z natryskiwaniem katalizatora tworzy dynamiczne mieszanie wstępne.

  Cyclomix® Evo wśród swoich innowacji zapewnia między innymi możliwość zdalnej kontroli procesu oraz kontrolę nad resztkami farb po zakończeniu produkcji, tzw. waste management − tak ważny w dzisiejszych czasach.          

          

  Sames Kremlin Sp. z o.o.
  sames-kremlin.com

  GALERIA ZDJĘĆ

  Tradycja i innowacje
  Tradycja i innowacje
  Tradycja i innowacje
  Tradycja i innowacje

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne