• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  Ekonomia lakierowania

  ponad rok temu  16.02.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Urządzenie TOPFINISH Bell 1S ECH firmy WAGNER z ładowaniem zewnętrznym zostało opracowane specjalnie do wymagających prac lakierniczych z użyciem lakierów wodnych. Wysokie napięcie emitowane przez pierścień elektrody jonizuje powietrze w taki sposób, że natryskiwany materiał zostaje naładowany. Zewnętrzne ładowanie znacznie obniża koszty wyposażenia w przypadku aplikacji powłok na bazie wody.

  WAGNER dodał do gamy dzwonów wysokorotacyjnych z zewnętrznym ładowaniem specjalne warianty do lakierów wodnych. Szybkoobrotowe atomizery firmy WAGNER mogą być stosowane w wielu sektorach przemysłu i pozwalają uzyskać niezwykle wydajne powłoki zarówno na małych, jak i dużych elementach.

  Korzyści TOPFINISH Bell 1S ECH:

  Wysoka wydajność
  Zużycie powietrza jest o około 20% niższe niż w przypadku porównywalnych produktów. W zależności od materiału, natężenia przepływu i przedmiotu obrabianego można osiągnąć wydajność ponad 90%.

  Niezawodny
  Optymalne wyniki lakierowania dzięki bardzo dokładnemu rozpylaniu.

  Elastyczne zastosowania
  Duża różnorodność dzięki indywidualnemu ustawieniu strumienia natrysku za pomocą dwóch strumieni powietrza osłonowego - w zależności od wymagań geometrii obrabianego przedmiotu można wytworzyć zarówno duży, miękki strumień, jak i mały, twardy strumień natrysku.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Niskie koszty utrzymania
  Minimalny nakład pracy przy instalacji i konserwacji dzięki wytrzymałej technice turbinowej i komponentom ze stali nierdzewnej.

  Elastyczne użytkowanie
  Dzięki modułowej koncepcji szybkoobrotowe atomizery można w ciągu kilku minut przezbroić na wersję z wewnętrznym ładowaniem do stosowania z lakierami rozpuszczalnikowymi. Również materiały o większej lepkości mogą być sprawnie obsługiwane.

  Więcej w numerze 1/2022 „Lakiernictwa Przemysłowego”.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...