Szukaj

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wydanie nr: 6(128)/2020

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  26 dni temu  30.12.2020, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Azur – pompy lakiernicze Airless®

  • Aplikacja powłok ochronnych wysokiej jakości​ 
  • Zaprojektowana do pracy w trudnych i intensywnych warunkach otoczenia
  • Prosta konserwacja i komfort obsługi 

  Linia pomp lakierniczych Azur jest zalecana dla rynku powłok ochronnych. Pompa przenosi materiał bez obniżenia jakości wykończenia, niezależnie od tego, czy używa się farb jednoskładnikowych, wstępnie zmieszanych 2K, materiałów bogatych w cynk i innych rodzajów powłok.

  Seria pomp lakierniczych Azur™ jest najlepszym wyborem w zakresie natryskiwania powłok ochronnych. Jej zalety to stabilność ciśnienia, duża siła ssania, brak przestojów i minimalne zanieczyszczenie hałasem. Cztery zastosowane w pompach i zgłoszone do opatentowania technologie (patrz ramka) gwarantują wysoką jakość pracy lakiernika: brak wycieków, brak zamarzania i brak przestojów.
  Ta pompa może pracować przez wiele godzin, dzięki czemu można skoncentrować się na pracy w trudnych warunkach. Wielkość sekcji hydraulicznej pozwala na pracę z kilkoma pistoletami, w zależności od wyboru dyszy. W połączeniu z pistoletem natryskowym SFlow™, rozwiązanie to zapewni najlepszą jakość wykończenia przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu zużycia farby i zmniejszeniu nadmiaru lakieru. 

  Materiały, do których dedykowane są pompy Azur 

  Powłoka epoksy 
  Podkład/wypełniacz epoksy to nieporowata powłoka najczęściej zalecana jako pierwsza powłoka na surowej stali.

  Podkład epoksy wieloskładnikowy 
  Podkład/wypełniacz epoksy wieloskładnikowy to nieporowata baza mieszana z utwardzaczem najczęściej zalecana jako pierwsza powłoka na surowej stali.

  Podkład wodorozcieńczalny 
  Zaprojektowane, by pokryć niedoskonałości powierzchni podkłady i wypełniacze wodorozcieńczalne są przyjazne środowisku naturalnemu.

  Przeciwkorozyjny wodorozcieńczalny 
  Niektóre produkty przeciwkorozyjne są dostępne w wersjach wodorozcieńczalnych. Te przyjazne środowisku farby schną dłużej, ale spełniają wymogi ochrony środowiska i nadal oferują bardzo dobre właściwości ochronne.

  Przeciwkorozyjny epoksy wieloskładnikowy 
  Przeciwkorozyjne produkty wieloskładnikowe epoksy są bardzo odporne i dobrze sprawdzają się w środowiskach morskich i przemysłowych. Tworzą powłoki elementów pod ziemią narażonych na działania wód gruntowych, ścieków, wody morskiej i szerokiego zakresu olejów i chemikaliów.

  Przeciwkorozyjny epoksy z cynkiem 
  Powłoki z zawartością cynku aplikowane natryskowo na piaskowaną stal tworzą doskonałą powłokę przeciwrdzewną, przeciwkorozyjną i zabezpieczającą przed czynnikami pogodowymi, wodą morską i rozpuszczalnikami. Nieorganiczne powłoki cynkowe sprawdzają się świetnie jako ochrona przeciwrdzewna w fabrykach chemicznych, rafineriach, a także instalacjach nadmorskich lub morskich. Ochrona jest jeszcze lepsza, gdy powłokę pokrywa powłoka wykończeniowa. Powłoki z nieorganicznego cynku są kompatybilne z produktami epoksy, fenolami, akrylami, silikonami i wieloma innymi powłokami.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Stworzone do ciągłej pracy

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony