• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  2 miesiące temu  13.04.2022, ~ Administrator   

  Belgijska firma Acotec, specjalizująca się w powłokach antykorozyjnych, wprowadziła niedawno na rynek jednowarstwową powłokę ochronną przeznaczoną dla branży farm wiatrowych. Humidur WF22 jest oparty na opracowanej przez firmę technologii powlekania typu offshore na każdą pogodę i ma zapewniać ochronę przed agresywną wilgocią i wodą morską.

  Humidur może chronić stal przed promieniowaniem UV i refleksami świetlnymi pochodzącymi z czynników atmosferycznych i morza, a także zabezpieczać elementy przejściowe narażone na zachlapanie w strefie pływów i fal.

  − Acotec ma już duże doświadczenie w ochronie morskich platform naftowych i gazowych − powiedział Gary Hill, Global Business Development Director w firmie Acotec. − Turbiny wiatrowe są narażone na podobne warunki przez długi okres czasu, a mimo to nie zawsze korzystają z kontroli człowieka „na miejscu”, dlatego konieczne jest zastosowanie trwałego rozwiązania ochronnego. Humidur WF22 to trwała i przyjazna dla środowiska powłoka antykorozyjna.

  Nowy produkt oferuje ponad 35-letnią ochronę w środowiskach silnie korozyjnych. Jednowarstwowy system i trwałość są opłacalne, ponieważ skracają czas aplikacji, zmniejszają koszty pracy i poziom odpadów. Ponadto Humidur minimalizuje ujednolicony koszt produkcji i zwiększa żywotność farm wiatrowych.

  Udowodniono, że powłoka utwardza się pod wodą, w tym w temperaturach ujemnych, co pozwala na zanurzenie konstrukcji zaraz po nałożeniu. Acotec informuje, że powłoka jest również w 100% stała, nie zawiera rozpuszczalników, metali ciężkich, smoły węglowej, izocyjanianów, lotnych związków organicznych ani TBT.

  Humidur WF22 jest dostępny w różnych rozmiarach jako pełna powłoka ochronna, powłoka nawierzchniowa i powłoka do szybkich napraw.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata