• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  5 miesięcy temu  06.02.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Międzynarodowy producent farb i powłok Sherwin-Williams, za pośrednictwem swojego oddziału Aerospace Coatings, wprowadził na rynek nowy bezchromowy podkład epoksydowy, który składa się z dwuskładnikowej technologii antykorozyjnej, zdolnej do zapewnienia dobrej wydajności z kilkoma podłożami i obróbką wstępną, a także współpracującej ze wszystkimi zewnętrznymi systemami nawierzchniowymi firmy. Nowy podkład może zapewnić odporność na korozję i trwałość dla przemysłu lotniczego. Idealny do stosowania na wszystkich typach samolotów.

  Podkład jest gotowy do natrysku bez dodatkowej redukcji, co zapewnia prawdziwą łatwość użycia. Oferuje szeroki zakres aplikacji przy użyciu jednego aktywatora, charakteryzuje się ładną, gładką powierzchnią, jest idealny zarówno do aplikacji na dużych powierzchniach oraz w zróżnicowanych warunkach środowiskowych.

  Ponadto jest odporny na warunki środowiskowe, zapewnia doskonałe utrzymanie połysku i może pochwalić się wyrównywaniem suchej powłoki. Zapewnia również doskonałe zwilżanie lakieru nawierzchniowego, ułatwiając jego rozpływanie i wyrównywanie w celu uzyskania gładszego wykończenia.

  Produkt jest oferowany w indywidualnych zestawach i może być używany ze wszystkimi urządzeniami natryskowymi, w tym z konwencjonalnym natryskiem pneumatycznym HVLP, elektrostatycznym natryskiem pneumatycznym i bezpowietrznym natryskiem pneumatycznym.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...