• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  2 miesiące temu  22.07.2021, ~ Administrator   

  Sherwin-Williams Aerospace Coatings poinformował, że jego system powłok zewnętrznych SKYscapes Next Generation został zakwalifikowany przez Textron Aviation do stosowania w samolotach Cessna, Beechcraft i Hawker.

  Ta nowa kwalifikacja, obejmująca zarówno kolory jednolite, jak i z efektami, rozszerza współpracę pomiędzy firmami Textron Aviation i Sherwin-Williams. Ta pierwsza już wcześniej zakwalifikowała i nadal stosuje systemy Sherwin-Williams Aerospace Acry Glo i Jet Glo Express, zarówno do zastosowań OEM, jak i do napraw lakierniczych.

  – Jesteśmy zaszczyceni, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tak znamienitym producentem jak Textron Aviation i jego kultowymi markami lotniczymi – mówi Molly K. Moses, kierownik sprzedaży w Sherwin-Williams Aerospace Coatings North America. – Ta dodatkowa kwalifikacja zapewnia klientom Textron Aviation wiele opcji: mogą oni nadal korzystać z tradycyjnego, jednoetapowego systemu lakierniczego, takiego jak Jet Glo Express lub Acry Glo; lub, jeśli chcą wykorzystać wykończenie lakierem bazowym i lakierem bezbarwnym, Textron Aviation oferuje teraz powłokę SKYscapes Next Generation. W zależności od złożoności projektu i preferencji klienta, daje to firmie Textron Aviation szeroki wachlarz zoptymalizowanych rozwiązań.

  Sherwin-Williams produkuje powłoki zewnętrzne, które zapewniają indywidualne rozwiązania dla samolotów komercyjnych, wojskowych i lotnictwa ogólnego, w tym pełną gamę specjalistycznych opcji kolorystycznych dla wyjątkowego, trwałego wykończenia. Produkty i systemy Sherwin-Williams przechodzą rygorystyczne testy i uzyskały liczne certyfikaty AMS 3095.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony