• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Firma SAMES KREMLIN osiągnęła wielki sukces w targach przemysłu drzewnego 2021 AWFS w Las Vegas i zdobyła nagrodę za swoje nowe, innowacyjne technologie pistoletów natryskowych Airspray Vortex i wspomagane magnesem MAG-trigger FPro G.

  Firma SAMES KREMLIN została uhonorowana nagrodą AWFS 2021 Visionary Award za innowacyjność produktu dla nowo wprowadzonego ręcznego pistoletu natryskowego FPro Gravity i GSP, który wykorzystuje technologie Vortex i MAG-trigger. To już drugi raz, kiedy SAMES KREMLIN otrzymuje tak cenną nagrodę. W 2013 roku firma zdobyła nagrodę Visionary za innowacyjną technologię natryskiwania Airmix, która jest stosowana w popularnych ręcznych pistoletach natryskowych Xcite i systemach wykończeniowych

  Stowarzyszenie Woodworking & Furnishings Suppliers (AWFS) jest największym narodowym stowarzyszeniem handlowym w USA reprezentującym interesy szerokiego przekroju firm, które zaopatrują przemysł wyposażenia wnętrz. Association of Woodworking & Furnishings Suppliers® wręcza tę nagrodę podczas odbywających się co dwa lata targów AWFS w Las Vegas, Nevada.

  Nowy, najwyższej klasy pistolet FPro Gravity Airspray jest dostępny w technologiach HVLP, LVLP i konwencjonalnej. Nowy FPro GSP jest dostępny jako zestaw dodatkowy lub w pełni skonfigurowany do natryskiwania materiałów o wysokiej lepkości.

  Jakie korzyści odniesie użytkownik końcowy z nowego pistoletu FPro Gravity i GSP? Klient skorzysta na tym produkcie, ponieważ jest on przyjazny dla środowiska i redukuje ilość lakierów rozpylanych do środowiska. Nowy FPro Gravity pomoże obniżyć koszty materiałów, zwiększyć produkcję i poprawić komfort pracy lakiernika, dzięki ulepszonej ergonomicznej konstrukcji pistoletu.

  Więcej na TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...