• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wydanie nr: 3(131)/2021

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  Ekonomia lakierowania

  ponad rok temu  09.07.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Pompa Azur 72C160.

  Pompa Azur 72C160.

  Od pistoletów natryskowych do kompletnych systemów wykończenia powierzchni

  Projektowanie i produkcja systemów natryskowych do farb, klejów, uszczelniaczy itp.
  Dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą zoptymalizować swoje procesy wykończenia powierzchni
  Nowe ultralekkie pistolety FStart; pompa antykorozyjna do aplikacji Airless® Azur™; nowa gama farb proszkowych (linia Inocoat)

  Od tytanowej dyszy do kompletnego rozwiązania aplikacyjnego, SAMES KREMLIN, francuski specjalista w dziedzinie systemów dozowania i natryskiwania farb, klejów, uszczelniaczy itp., opracowuje produkty spełniające konkretne potrzeby klientów, zwracając jednocześnie uwagę na kwestie środowiskowe i społeczne (w szczególności na walkę z chorobami układu mięśniowo-szkieletowego – w MSD). Produkty firmy są projektowane i wytwarzane we Francji, w zakładzie w Stains (region Paryża) lub w Meylan (niedaleko Grenoble). SAMES KREMLIN jest pomysłodawcą wielu innowacji w dziedzinie lakiernictwa przemysłowego dzięki technologiom Airmix®, Airless® lub natrysku elektrostatycznego, które przyniosły firmie niepodważalną renomę.

  Produkty innowacyjne
  Zespoły badawczo-rozwojowe SAMES KREMLIN stale wprowadzają innowacje, aby sprostać wymaganiom klientów: nowe ultralekkie pistolety z gamy Airspray®, nowe pompy Azur™ z gamy Airless®, kompletna modernizacja asortymentu Powder.
  W ten sposób asortyment Airspray® obejmuje teraz pistolety FStart, dostępne w trzech wersjach w zależności od potrzeb (ssanie, grawitacja, ciśnienie). Pistolety te, najlżejsze w swojej kategorii, łączą w sobie wiele udogodnień: obrotowa głowica 360°, wygodny i lekki spust, aluminiowy korpus ułatwiający płukanie itp.

  Sprzęt lakierniczy dedykowany do antykorozji
  Jeśli chodzi o gamę Airless®, została ona wzbogacona o pompy Azur™ z opatentowaną technologią VDE (dwustopniowy wydech Venturiego), która spełnia wymagania rynku antykorozyjnego i trudnych warunków aplikacji (wały przeciwpowodziowe, mosty, turbiny wiatrowe itp.), bez ryzyka oblodzenia. Rozwiązania te są idealne do nakładania jednoskładnikowych lub wstępnie zmieszanych powłok ochronnych 2K, bogatych w cynk lub inne związki, bez utraty jakości wykończenia. 

  Wreszcie, gama Powder została całkowicie przeprojektowana: system szybkiej zmiany kolorów (w szczególności kabiny i centralnego sterowania) oraz nowy pistolet proszkowy, dostępny również w wersji automatycznej i zrobotyzowanej. Długo oczekiwane odświeżenie serii Powder zostało wprowadzone już na rynek polski.

  SAMES KREMLIN

  GALERIA ZDJĘĆ

  Pistolet FStart, seria Airspray, w wersji ciśnieniowej. Dostępny również w wersji ze ssakiem i zbiornikiem grawitacyjnym.
  Pistolet FStart, seria Airspray, w wersji ciśnieniowej. Dostępny również w wersji ze ssakiem i zbiornikiem grawitacyjnym.
  Rozwiązania w zakresie wykończenia powierzchni

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...