• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wydanie nr: 1(135)/2022

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  25.02.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Dla każdej aplikacji 

  Roboty Kawasaki serii K, oferowane przez firmę Prosystem, to przeciwwybuchowe roboty dedykowane pracy w lakierniach. To gama urządzeń, które można wykorzystać zarówno w rozbudowanych liniach lakierniczych, jak i do małych aplikacji. 

  Szeroka gama możliwości robotów pozwala na zastosowanie ich w prawie wszystkich etapach produkcyjnych. W Polsce wykorzystywane są najczęściej do końcowego etapu produkcji, czyli aplikacji, przenoszenia przedmiotów, układania, a nawet pakowania. To właśnie dzięki swojej elastyczności w zastosowaniach zawdzięczają swoją rosnącą popularność oraz wykazują łatwość w ulepszaniu i rozbudowywaniu linii produkcyjnej.

  ROBOT KAWASAKI KF121E 

  Robot o numerze KF121E jest najmniejszym z serii K, idealnie nadaje się do malowania i przenoszenia małych detali nawet w środowisku przeciwwybuchowym. Jego budowa powoduje, że swoje zastosowanie odnajdzie w kryciu powierzchni dwuwymiarowych (2D), jak i niedużych obiektów.

  Waga robota [kg]    140
  Maksymalny udźwig [kg]    5
  Maksymalny zasięg [mm]    1240

  Ilość stopni swobody    6
  Powtarzalność [mm]    +/-0,2

  ROBOT KAWASAKI KJ264 

  Robot Kawasaki KJ264 został zbudowany do pracy z myślą o malowaniu wszelkiego rodzaju powierzchni. Z pewnością sprosta wszystkim wymaganiom. Robot malarski Kawasaki KJ264 w wersji przeciwwybuchowej wyposażony jest w nadgarstek w technologii 3R.  
  Średnica wewnętrzna kiści wielkości 70 mm pozwala na bezproblemowe poprowadzenie instalacji wewnątrz robota, zapewniając ogromny komfort i czystość pracy, co zwiększa bezpieczeństwo jego użytkownika. Ten model został wyposażony w bardzo cienki i lekki korpus o szerokim zakresie ruchu.
   
  Waga robota [kg]    540
  Maksymalny udźwig [kg]    15 (25)
  Maksymalny zasięg [mm]    2640
  Ilość stopni swobody    6
  Powtarzalność [mm]    +/-0,5

  Prosystem
  prosystempolska.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...