• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  miesiąc temu  29.02.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  W erze stale rosnących kosztów energii Teknos wyznacza nowe standardy w opracowywaniu rozwiązań powłokowych dzięki TEKNODUR COMBI 3560. Ta wysokowytrzymała powłoka poliuretanowa na bazie poliasparaginowej żywwicy oferuje nie tylko szybkie utwardzanie i wysoką wydajność, ale także minimalną emisję LZO i imponującą trwałość.

  Przełomowa technologia utwardzania TEKNODUR COMBI 3560 aktywowana wilgocią zmienia zasady gry. W przeciwieństwie do konwencjonalnego utwardzania w piecu, umożliwia ona wydajne utwardzanie dzięki cyrkulacji powietrza i wilgoci w precyzyjnie kontrolowanym środowisku. Ta innowacja nie tylko znacznie obniża koszty energii, ale także zwiększa ogólną produktywność. TEKNODUR COMBI 3560 to nie tylko rozwiązanie do powlekania, to przełom technologiczny, który może zmniejszyć zużycie energii, zwiększyć wydajność i poprawić ogólną rentowność zakładu.

  Dzięki wysokiej zawartości substancji stałych w zakresie 70–90% objętości rodzina produktów 3560 uwalnia również bardzo niski poziom LZO wynoszący 60–270 g/l. Jest to znacznie mniej niż w przypadku standardowych dwuskładnikowych poliuretanów, a wersje TEKNODUR COMBI 3560 o najniższej zawartości LZO mają niższą zawartość LZO niż większość dwuskładnikowych poliuretanów na bazie wody.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne