• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  3 miesiące temu  01.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  AkzoNobel Aerospace Coatings i Xiamen Airlines uczciły przyjęcie do floty chińskiego przewoźnika pierwszego Airbusa A320neo. Holenderski producent farb i lakierów wygrał przetarg na malowanie samolotów tej linii lotniczej przy użyciu systemu Aerobase Basecoat/Clearcoat.

  Samolot został pomalowany w zakładzie Airbusa w Hamburgu, gdzie zarządzany jest cały program rodziny odrzutowców A320. System Aerobase Basecoat/Clearcoat został wybrany ze względu na udowodnioną zdolność do utrzymania koloru i wysokiej trwałości lakieru.

  Powłoki Aerobase zostały wybrane do ochrony nie tylko pierwszego z nowych samolotów Airbus, ale także wszystkich 40 przyszłych dostaw przeznaczonych dla operatora z siedzibą w Xiamen, który zamierza dalej rozbudowywać swoją flotę, aby sprostać przyszłemu zapotrzebowaniu.

  AkzoNobel, który już wcześniej współpracował z Xiamen Airlines, wygrał nowy kontrakt, idealnie dopasowując się do niebieskiej kolorystyki linii lotniczych. Pierwszy samolot posiada specjalny komunikat po prawej stronie przednich drzwi pasażerskich o treści: „Pierwszy Airbus dla Xiamenair”.

  − Wprowadzenie A320neo jest ważnym kamieniem milowym dla Xiamen, a także dla AkzoNobel − skomentowała Nicole Hu, kierownik sprzedaży na Chiny Południowe w AkzoNobel Aerospace Coatings. − Jesteśmy zachwyceni, że jakość i trwałość wykończenia powłokami Aerobase jest uznawana jako odzwierciedlenie niezawodności linii lotniczych oraz samolotów, które chroni.

  Przewoźnik − posiadający w swojej flocie ponad 200 samolotów − przewozi rocznie ponad 40 milionów pasażerów, obsługując około 350 tras krajowych i międzynarodowych, które obejmują dużą część południowo-wschodniej i północno-wschodniej Azji, Europy, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Oceanii.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...