• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  Ekonomia lakierowania

  27 dni temu  26.06.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Pistolet natryskowy WA-200 Integra firmy Anest Iwata, to nowa i ulepszona wersja serii WA-200. Zachowuje takie cechy, jak doskonała niezawodność i optymalizacja dla zastosowań przemysłowych przy jednoczesnym usprawnieniu różnych regulacji i szczegółów konstrukcyjnych. Spełnia wszystkie wymagania dla nowych aplikacji na liniach automatycznych zapewniając doskonałe wykończenia na różnych powierzchniach, w tym plastiku, metalu i drewnie.

  Wyposażony w technologię HIGH T.E.C., która jest wynikiem wieloletnich badań nad dynamiką cieczy w laboratoriach w Jokohamie, pistolet zapewnia niebywałą atomizację wszystkich rodzajów farb i lakierów (o dużej zawartości ciał stałych oraz o dużym stopniu rozcieńczalności w wodzie). Cechuje się małym oversprayem oraz precyzyjną kontrolą wzoru natrysku. To, co w szczególności wyróżnia HIGH T.E.C. od innych systemów, to wręcz niewiarygodna wydajność nanoszenia materiału lakierniczego: w niezależnych testach osiągnięto wydajność do 95%.

  Ze standardową technologią, nowa wersja oferuje mniejszą szansę na wyciek powietrza przez głowicę powietrza dzięki nowej konstrukcji pierścienia głowicy, w której zmieniono skok gwintu, aby poprawić uszczelnienie. Dodatkowo, nowa konstrukcja gniazda zaworu powietrza usprawnia i upraszcza demontaż pistoletu WA-200 Integra dzięki możliwości zdjęcia go przy użyciu jedynie klucza nasadowego 14 mm.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...