• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  12 miesięcy temu  01.02.2022, ~ Administrator   

  Gama pomp EasyPump firmy SAMES KREMLIN umożliwia natryskiwanie farb rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych do ogólnych zastosowań przemysłowych przy użyciu wszystkich automatycznych i zrobotyzowanych opryskiwaczy SAMES KREMLIN z gamy elektrostatycznej.

  Pompa ta jest dostępna w sześciu wersjach wydajnościowych. Te różne modele pokrywają zakres natężenia przepływu od 2 do 50 l/godz.

  Pompa zębata zapewnia przepływ farby, który jest proporcjonalny do prędkości obrotowej. Wyboru dokonuje się w zależności od docelowego przepływu i zakresu prędkości obrotowej. Zaleca się, aby pompa pracowała z prędkością obrotową niższą niż 80 obr/min. Wszystkie pompy serii EasyPump są w pełni kompatybilne z blokiem zmiany kolorów UPside CCV, jak również z innowacyjną technologią wypychania PaintSave firmy SAMES KREMLIN. Aby zapewnić wysoką elastyczność, pompy te mogą być również idealnie dopasowane do sprzęgła silnika robota.

  • Dokładne dozowanie: konstrukcja pomaga zmniejszyć szczelinę w zespole przekładni, co daje dokładny przepływ dla wysokich wyników wykończeniowych.
  • Ulepszone czyszczenie: rewolucyjna konstrukcja drastycznie redukuje martwe strefy, aby umożliwić szybsze i łatwiejsze płukanie.
  • Łatwa konserwacja: wysokiej jakości surowce (stal nierdzewna) dla zwiększenia żywotności w połączeniu z dedykowanymi zestawami konserwacyjnymi z uszczelkami w celu skrócenia czasu przestojów.

  Wydajność

  • Specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć szczelinę w zespole kół zębatych i zapewnić dokładny przepływ dla uzyskania wysokiej jakości wykończenia
  • Efektywne płukanie dzięki blokowi obejściowemu z tyłu pompy:

  ♦ Ograniczona liczba martwych stref umożliwiająca szybsze i łatwiejsze płukanie

  • Podczas płukania i załadunku występuje funkcja bypassu wokół kół zębatych, równolegle do wewnętrznego płukania kół zębatych i wałów
  • Ten sam interfejs pomiędzy wszystkimi pompami dla wszechstronnej współpracy:

  ♦ Szeroki zakres wydajności od 1,2 do 10 cc na obrót

  Trwałość

  • Solidny wał transmisyjny, zabezpieczony i utrzymywany przez kilka łożysk i ogranicznik osiowy

  ♦ Wszystkie części mające kontakt z produktem są wykonane ze stali nierdzewnej

  ♦ Proces czyszczenia pomaga smarować obracające się części

  ♦ Zestawy konserwacyjne (w tym uszczelnienia) są dedykowane dla każdego typu motopompy

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...