• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wydanie nr: 3(149)/2024

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  20 dni temu  04.06.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Proces dostaw konstrukcji stalowej z warsztatów producentów konstrukcji stalowych: od śrutowania przez transport na budowę

  Proces dostaw konstrukcji stalowej z warsztatów producentów konstrukcji stalowych: od śrutowania przez transport na budowę

  Strona 1 z 2

  Innowacyjne technologie zabezpieczeń ogniochronnych stali

  W dzisiejszych czasach wszystko dzieje się szybko. Technologia rozwija się w bardzo szybkim tempie, zmieniając nasze życie nie z dekady na dekadę, ale z roku na rok. Zaskakujące jest jednak to, jak błyskawicznie oswajamy się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi i przyjmujemy je jako coś zupełnie naturalnego. Widzimy to również w powłokowych zabezpieczeniach ogniochronnych stali, gdzie producenci farb pęczniejących prześcigają się w rozwiązaniach, które sprostają oczekiwaniom współczesnego inwestora. 

  Obecnie wymaga się, aby cały potencjał budownictwa z zastosowaniem stali konstrukcyjnej został maksymalnie wykorzystany. Zwraca się więc uwagę nie tylko na jej cyrkularność i możliwości zmniejszenia śladu węglowego poprzez produkcję stali niskoemisyjnej, ale przede wszystkim na szybkość realizacji inwestycji. Przecież czas to pieniądz. 
  Z tego powodu uczestnicy procesu budowlanego, rozpoczynając od projektanta aż po producenta konstrukcji stalowej, poszukują materiałów ochrony przeciwpożarowej, które umożliwią zminimalizowanie czasu od aplikacji farby pęczniejącej do dostawy konstrukcji na budowę w zbliżonym czasie co z zabezpieczeniem antykorozyjnym. 
  Czy to jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak. W branży reaktywnych zabezpieczeń ogniochronnych widzimy aktualnie duży postęp technologiczny, a co z tym idzie i duże zmiany w sektorze biernych zabezpieczeń. 
  Na polskim i globalnym rynku obecne są już nie...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...