• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Budownictwo

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  01.06.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  GreenCoat RWS Pro BT jest łatwy w konserwacji i efektywny kosztowo w trakcie całego cyklu życia produktu. Oferuje znakomity matowy wygląd spełniający wysokie wymaganie estetyczne dla systemów rynnowych. © Budmat Bogdan Więcek © Bratex Dachy sp. z o.o. sp.

  GreenCoat RWS Pro BT jest łatwy w konserwacji i efektywny kosztowo w trakcie całego cyklu życia produktu. Oferuje znakomity matowy wygląd spełniający wysokie wymaganie estetyczne dla systemów rynnowych. © Budmat Bogdan Więcek © Bratex Dachy sp. z o.o. sp.

  Z myślą o rosnącym globalnym zapotrzebowaniu na zrównoważone materiały budowlane zapewniające jednocześnie większą wydajność, firma SSAB poszerza ofertę powlekanych organicznie stali GreenCoat dla systemów rynnowych, wprowadzając GreenCoat RWS Pro BT z pięknym matowym wykończeniem. Stal ta posiada powłokę opartą na biotechnologii (BT), wykorzystującą szwedzki olej rzepakowy zamiast związków ropopochodnych i stanowi unikalne rozwiązanie na rynku. Lakierowanie blach odbywa się w procesie ciągłym poprzez nakładanie płynnej farby na warstwę podłoża.

  Produkty GreenCoat RWS dla systemów rynnowych są w stanie sprostać najsilniejszym opadom i burzom przy minimalnej konserwacji, a przy tym znakomicie wyglądać. Dostarczane są w szerokim wyborze kolorów i opcji połysku. Powlekane organicznie stale GreenCoat RWS z SSAB oferują piękną estetykę, wysoką jakość i korzyści środowiskowe dla półokrągłych i prostokątnych systemów rynnowych. Dzięki systemowi obustronnej powłoki zapewniają znakomitą ochronę przed korozją (RC5) nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

  Obecne trendy budowlane wykazują rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone materiały. W zgodzie z tymi trendami oraz ich rosnącą popularnością na całym świecie, nowy GreenCoat RWS Pro BT zapewnia wykonawcom poziom zrównoważonego rozwoju niemający sobie równego na rynku, dzięki wykorzystaniu w lakierze znacznych ilości szwedzkiego oleju rzepakowego zamiast związków kopalnych. Efektem jest wysoka wydajność, łatwe formowanie i łatwa konserwacja produktu. Stal to jeden z niewielu materiałów, które oferują 100% podatność na recykling. Oznacza to, że może być skutecznie używana wiele razy bez utraty swoich własności i wydajności oraz bez tworzenia szkodliwych odpadów. Stal nadaje się także do ponownego użytku w tych samych lub nowych zastosowaniach.

  Powłoki GreenCoat RWS spełniają wymagania rozporządzenia REACH i są całkowicie pozbawione chromianów.

  GALERIA ZDJĘĆ

  GreenCoat RWS Pro BT jest łatwy w konserwacji i efektywny kosztowo w trakcie całego cyklu życia produktu. Oferuje znakomity matowy wygląd spełniający wysokie wymaganie estetyczne dla systemów rynnowych. © Budmat Bogdan Więcek © Bratex Dachy sp. z o.o. sp.k.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...