• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  10 miesięcy temu  22.09.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Sherwin-Williams Aerospace Coatings wprowadził na rynek nową powłokę przewodzącą dla przemysłu lotniczego (CM0485115) do swojej linii podkładów, umożliwiając właścicielom samolotów nadanie przewodności podłożom aluminiowym i kompozytowym, co ma służyć do rozpraszania ładunków elektrostatycznych.

  Powłoka oferuje wysoką przewodność dla podłoży o właściwościach nieprzewodzących, tworząc na ich powierzchniach antystatyczną warstwę przewodzącą o rezystancji od 0,1 do 100 000 omów na metr kwadratowy, pomagającą odprowadzać ładunki elektrostatyczne.

  Powłoka przewodząca została zaprojektowana do współpracy z systemami lakierniczymi Sherwin-Williams. Dzięki proporcji mieszaniny 1:1, produkt jest łatwy w mieszaniu i aplikacji. Jest kompatybilny z wszystkimi nieelektrostatycznymi urządzeniami natryskowymi i może być nakładany na wstępnie zagruntowane podłoża aluminiowe i kompozytowe w celu uzyskania wysokiej przewodności. Aby uzyskać najlepsze wyniki, powłoka przewodząca powinna być nakładana w postaci pojedynczej, ciągłej, zamkniętej warstwy. Aplikacja może przebiegać w szerokim zakresie warunków środowiskowych, a powłoka może być utwardzana ciepłym powietrzem lub suszona w sposób wymuszony, co zapewnia elastyczność aplikatorom. Czasy schnięcia różnią się w zależności od grubości suchej powłoki. Powłoka charakteryzuje się doskonałą przyczepnością i zapewnia wysoką odporność na płyny.

  − Wraz ze wzrostem popularności podłoży kompozytowych na rynku lotniczym, ważne jest, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do solidnej powłoki przewodzącej, która może spełnić ich wymagania dotyczące funkcjonalności, trwałości i łatwości aplikacji − powiedziała Julie Voisin z Sherwin-Williams.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...