• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Budownictwo

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  3 miesiące temu  16.06.2021, ~ Administrator   

  Nowa powłoka ogniochronna FIRETEX FX9502 firmy Sherwin-Williams oferuje wysoką ochronę przed pożarem i korozją, a jednocześnie jest bardzo łatwa w aplikacji.

  Nowa powłoka ogniochronna FIRETEX FX9502 firmy Sherwin-Williams oferuje wysoką ochronę przed pożarem i korozją, a jednocześnie jest bardzo łatwa w aplikacji.

  FIRETEX FX9502 ochroni stal konstrukcyjną przed pożarem celulozowym nie na 90 czy 120 minut, ale na pełne 3 godziny. A dodatkowo jest wyjątkowo wydajny i łatwy w aplikacji.

  Sherwin-Williams wprowadził na rynek nową epoksydową powłokę pęczniejącą z serii FIRETEX oznaczoną symbolem FX9502. Produkt nie tylko na trzy godziny zabezpiecza stal konstrukcyjną przed skutkami pożaru celulozowego, ale także zapewnia wysoką ochronę przed korozją, uszkodzeniami i starzeniem – i to przy zachowaniu bardzo estetycznego wyglądu gotowej powłoki.

  Z punktu widzenia użytkowników FIRETEX FX9502 ma jeszcze trzy dodatkowe zalety: wymaga nałożenia mniejszej liczby warstw, umożliwia ograniczenie grubości pojedynczej warstwy, a także bardzo szybko schnie (przez noc). Dzięki temu może zostać nałożony na elementy konstrukcyjne w lakierni, a następnie przetransportowany na plac budowy.

  – Efektywność aplikacji powłok ogniochronnych bardzo istotnie wpływa na terminowość realizacji projektów budowlanych – tłumaczy Max Tritremmel, dyrektor ds. produktów ogniochronnych w Sherwin-Williams. – Dzięki krótszej aplikacji i schnięciu FIRETEX FX9502 ułatwia generalnym wykonawcom i właścicielom obiektów dotrzymanie założonych terminów.

  FIRETEX FX9502 został stworzony z myślą o zabezpieczaniu przed pożarem obiektów publicznych, takich jak hotele, centra kongresowe, mosty, lotniska, terminale transportowe, szkoły czy sale gimnastyczne. Zaś dzięki bardzo wysokiej trwałości świetnie sprawdzi się także w garażach, magazynach, zakładach produkcyjnych i innych obiektach o dużym natężeniu ruchu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony