• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Kataforeza

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  11 miesięcy temu  12.07.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma PPG zaprezentowała PPG Enviro-Prime® EPIC 200R, nową gamę zrównoważonych zanurzeniowych produktów elektropowłokowych (e-coat), które schną w niższych temperaturach. Nowe powłoki, opracowane specjalnie dla producentów samochodów, pozwalają im zmniejszyć emisję CO2 i zminimalizować zużycie energii na liniach produkcyjnych.

  Technologie e-coat są stosowane w motoryzacji i przemyśle od prawie 60 lat w celu zapobiegania korozji komponentów i wydłużenia ich cyklu życia. Wodorozcieńczalna gama PPG rozszerza portfolio firmy, zapewniając nowe rozwiązanie, które można nakładać z ponad 95% wydajnością − zmniejszając również straty materiałów − w celu ochrony podłoża samochodów, urządzeń i samolotów.

  − To przełomowa technologia − stwierdził Garry Grant, globalny menedżer produktu w dziale powłok samochodowych PPG. − Konwencjonalne e-powłoki zazwyczaj wymagają wyższych temperatur do utwardzania na grubszych podłożach i złożonych zespołach, co skutkuje nierównym wyglądem i różnicami w kolorze. Powłoki PPG Enviro-Prime EPIC 200R dobrze się utwardzają w niższych temperaturach, zapewniając bardziej zrównoważone rozwiązanie.

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ Nikolas 1 9 miesięcy temu Jakieś konkrety oprócz eko-reklamy? Co oznacza schną w niższych temperaturach? Jakich temperaturach i w jakim czasie?
   oceń komentarz zgłoś do moderacji