• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wydanie nr: 1(147)/2024

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  4 miesiące temu  04.03.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Sames – wszystkie technologie od jednego dostawcy 

  W dzisiejszym dynamicznym świecie przemysłowym innowacyjność i precyzja stają się kluczowymi czynnikami sukcesu dla firm. Jedną z takich firm, która od lat nie tylko spełnia te wymagania, ale także wyznacza standardy w dziedzinie produkcji sprzętu do lakierowania, jest SAMES. Zajmując się produkcją zaawansowanego sprzętu lakierniczego, SAMES zdobył sobie uznanie jako lider branży, oferujący innowacyjne rozwiązania dla różnorodnych sektorów.

  SAMES może poszczycić się długą historią sukcesu i innowacyjności, co sprawia, że jest jednym z najbardziej szanowanych graczy w branży. Jako jedyna firma na rynku posiada w swojej ofercie zaawansowane systemy i produkty do lakierowania ciekłego ręcznego, automatycznego, lakierowania proszkowego, dozowania i aplikowania materiałów lepkich, systemy do automotive – w tym bardzo szeroką gamę turbin z elektrostatyką oraz bez, do produktów wodnych i rozpuszczalnikowych oraz wiele innych.

  Obecna oferta podzielona jest na sześć grup produktowych.

  Klienci często, od wielu lat, używają tej samej technologii, która nie zawsze jest najbardziej efektywna, a jej zmiana może przynieść wiele korzyści:

  skrócenie czasu pracy,  oszczędności farby,  zmniejszenie zapylenia w kabinie,  dokładniejsze domalowanie,  szybsze zmiany kolorów,  oszczędności na płukaniu,  eliminowanie niebezpiecznych...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...