• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wydanie nr: 3(131)/2021

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  3 miesiące temu  25.06.2021, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  FPro G – ręczny grawitacyjny pistolet natryskowy Airspray

  Jest już dostępny grawitacyjny pistolet natryskowy FPro G firmy SAMES KREMLIN, wyznaczający nowe standardy w Airspray. Jest on dobrze wyważony, ergonomiczny, wyposażony w najlżejszy na rynku spust z technologią MAG – magnes wspomagający spust. FPro G, z nowatorską technologią Vortex zwiększającą wydajność transferu, zapewnia doskonałe wykończenie materiałów o niskiej lepkości. Można go wyposażyć w jednorazowe kubki Smart lub zestaw GSP do zastosowań lepkich.

  FPro G to grawitacyjny pistolet natryskowy, który rozwiązuje problemy związane ze stratami materiału. Doskonale wyważony zapewnia idealne wykończenie dla materiałów o niskiej lepkości. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania wszystkim profesjonalnym lakiernikom na rynkach przemysłowych.
  Pistolet lakierniczy FPro G jest nowym rozwiązaniem w zakresie pistoletów Airspray z kubkiem grawitacyjnym. Jest dostępny w technologiach HVLP, LVLP oraz konwencjonalnej i jest optymalnym wyborem dla osiągnięcia wysokiej jakości wykończenia. Pistolet jest wygodny i łatwy w użyciu. SAMES KREMLIN zastosował w nim innowacyjną technologię Vortex poprawiającą wydajność transferu i strumień natrysku. FPro G zapewnia wysoką jakość natrysku przy niskim zużyciu powietrza.
  Inżynierowie SAMES KREMLIN zaprojektowali korpus pistoletu FPro G tak, aby był dobrze wyważony, ergonomiczny i lekki. Koncepcja pistoletu FPro G sprawia, że zapewnia on łatwe i optymalne...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony