• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  6 miesięcy temu  07.12.2021, ~ Administrator   

  Sherwin-Williams wydał kalendarz ścienny na 2022 rok z najciekawiej polakierowanymi samolotami. Do tej publikacji zgłoszono w tym roku rekordową liczbę podniebnych maszyn, które zostały pokryte powłokami lotniczymi tego producenta.

  Kalendarz, który wydawany jest co roku, to wyraz uznania dla wybitnej pracy lakierników lotniczych. Samoloty, które muszą być pomalowane produktami firmy Sherwin-Williams, są wybierane z propozycji nadesłanych przez lakiernie. – W tym roku odnotowaliśmy 42 proc. więcej zgłoszeń z lakierni, które nigdy wcześniej nie uczestniczyły w naszym projekcie – mówi Julie Voisin, Global Marketing Manager – Aerospace Market & Automotive Interiors w Sherwin-Williams. – Uważamy, że jest to jedna z najbardziej kreatywnych i inspirujących kolekcji projektów samolotów i z radością ogłaszamy zwycięzców konkursu Sherwin-Williams Aerospace Coatings 2022.

  Kalendarz ścienny prezentuje powłoki nawierzchniowe Sherwin-Williams dla przemysłu lotniczego występujące w projektach, w których zastosowano zarówno systemy jednowarstwowe, takie jak JetGlo, AcryGlo i JetGlo Express, jak i systemy, na które składają się powłoka bazowa oraz nawierzchniowa SKYscapes lub SKYscapes General Aviation.

  – Kalendarz na nadchodzący rok naprawdę prezentuje kompletny przekrój „podniebnej sztuki” i z przyjemnością ogłaszamy, że będzie opcja cyfrowego pobrania publikacji – dodaje Julie Voisin.

  Papierowa wersja kalendarza Aerospace Coatings zostanie udostępniona w grudniu 2021 roku. Jeśli chcesz otrzymać to wydanie skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem lub dystrybutorem Sherwin-Williams Aerospace.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata