• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  05.05.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  SATA wprowadziła na rynek nowy pistolet SATAjet K 1800, innowacyjny produkt w dziedzinie lakierowania wysokociśnieniowego.

  Dzięki technologii spray mix materiał lakierniczy aplikowany jest pod bardzo wysokim ciśnieniem tworząc wstępnie uformowany bezpowietrzny strumień natryskowy. Przez dyszę powietrza sprężone powietrze doprowadzane jest do tego strumienia, co pomaga nadać mu kształt i umożliwia równomierną dystrybucję cząstek. W rezultacie uzyskuje się jednorodną aplikację materiału, zapewniającą najwyższą jakość powierzchni.

  • Nowy lekki pistolet w swojej klasie o dobrze wyważonym korpusie łączy w sobie zoptymalizowaną, ergonomiczną konstrukcję z precyzyjnie dobranym zakresem dysz i innowacyjnym systemem iglic lakierniczych clampLock.
  • Ergonomiczna konstrukcja w połączeniu z niewielką siłą nacisku spustu wynoszącą zaledwie 24 Nm umożliwia pracę bez zmęczenia nawet podczas dłuższych sesji malowania.
  • Dzięki niewielkiemu ciężarowi pistolet SATAjet K 1800 doskonale nadaje się do ciągłych i czasochłonnych procesów lakierowania. Innowacyjny, dwuczęściowy system igieł lakierniczych clampLock umożliwia łatwiejszą konserwację.

  SATAjet K 1800 jest doskonałym narzędziem do wielu zastosowań w różnorodnych branżach: od przemysłu drzewnego i samochodowego, po przemysł maszynowy, stalowy, a także stoczniowy i budowy kontenerów.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne