• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Wydanie nr: 5(139)/2022

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  29 dni temu  04.11.2022, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Kilka wesołych, choć pouczających, historii z życia lakierni przemysłowych

  Każdy z nas czasami popełnia pewne błędy, a niekiedy gafy. Błądzić jest rzeczą ludzką. Ważne jest natomiast, co my z takimi „wpadkami” robimy w przyszłości. Jak to ktoś kiedyś powiedział: „Człowiek uczy się na błędach”. To, jak najbardziej, prawda, ale wiele osób dodaje do tego: „Ale najlepiej uczyć się na błędach cudzych”. Przyznam, że coś w tym jest. 

  Ostatnie moje artykuły skupiały się raczej na efektywności, kosztach i generalnie „matematyce” związanej z ciekłym lakiernictwem przemysłowym. Dzisiaj postanowiłem natomiast Państwa nieco zabawić, a poprzez zabawę także – przynajmniej mam taką nadzieję – czegoś ciekawego nauczyć. Przedstawione poniżej sytuacje są autentyczne i myślę, że część z Państwa spotkała się przynajmniej z częścią z nich. Wyciągnijmy zatem wspólnie jakąś naukę z tych niekiedy naprawdę zabawnych historii.

  Nieznana szerzej jednostka miary a problemy z lakierowaniem
  Z opisaną sytuacją miałem okazję zapoznać się na samym początku mojej przygody z lakiernictwem przemysłowym. Jeden z naszych klientów zgłosił, że z dostarczaną przez nas farbą coś jest nie tak. Mianowicie zaczęły się robić spore zacieki na lakierowanych powierzchniach. My farby nie zmieniliśmy, zatem pierwsze z pytań, jakie trafiło do lakiernika, brzmiało:...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...