• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  3 miesiące temu  25.10.2022, ~ Administrator   

  Jotun umacnia swoją pozycję jako partner w zakresie powłok w segmencie superjachtów, wprowadzając na rynek MegaGloss Metallic, najwyższej jakości metaliczny system lakierowania o wysokim połysku. Ta wiodąca w dziedzinie zaawansowanych powłok morskich i antyfoulingu firma jest producentem, który może zaoferować pełny system składający się z ochrony antykorozyjnej, zaawansowanego antyfoulingu, podkładów, wypełniaczy i najnowszej technologii lakierowania nawierzchniowego.

  − Metaliczne powłoki wierzchnie zawsze były najtrudniejsze do nałożenia, więc istotną cechą było to, że dzięki nowemu produktowi mogliśmy zaoferować system zaprojektowany tak, aby dać malarzom możliwość osiągnięcia jak najlepszego rezultatu − powiedział Roelof Barelds, dyrektor ds. sprzedaży jachtów. − Oferując doskonałe właściwości, w połączeniu ze specjalistycznym wsparciem technicznym na każdym etapie, można mieć pewność, że ostateczne wykończenie przekroczy oczekiwania klientów.

  − Superjachty wymagają najlepszych rozwiązań − zauważyła Tracey Warner, kierownik kategorii jachtów w firmie Jotun. − Jeśli właściciel chciałby, aby jego jacht pasował do jego supersamochodu, możemy zapewnić dostosowane do potrzeb kolory, które pomogą mu wyróżnić się z tłumu. Wysoka jakość powłoki, w połączeniu z doskonałą odpornością na ścieranie, pomaga chronić jacht przed zarysowaniami i zapewnia długotrwałe piękno.

  Jotun wprowadził ten system, aby uzupełnić swoją rodzinę produktów MegaGloss, która obejmuje MegaGloss AC i MegaGloss HG.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...