• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  27.01.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 1 z 4

  Technologie dla lakierni przemysłowych

  Grupa CSV jest firmą z 30-letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku lakierniczym w Polsce. Posiadamy szeroki zakres technologii oraz działów wspomagających procesy lakiernicze. Naszą przewagą jest integracja oferty produktowej, szkoleń i usług. Takie działanie ma na celu dostarczenie na rynek najlepszych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych gwarantujących klientom najwyższą jakość wylakierowań i najlepsze efekty ekonomiczne. 

  Wspieramy firmy produkcyjne oraz renowacyjne na każdym etapie procesu lakierniczego. Specjalizujemy się  w powłokach dekoracyjnych, produktach dla przemysłu lekkiego, pojazdów użytkowych oraz systemów lakierniczych dla ciężkiej antykorozji, oferując:

  • szeroką gamę produktów dla wylakierowań przemysłowych,
  • dobór pełnej technologii, doradztwo techniczne,
  • optymalizację pracy w lakierni przemysłowej,
  • profesjonalne szkolenia.

  Wszystko zaczyna się od rozmowy
  Wiemy, że oprócz dostarczenia produktu ważne jest również przekazanie pełnej informacji o jego ekonomicznym zastosowaniu w lakierni na podstawie analizy potrzeb klienta. W naszej pracy koncentrujemy się również na audycie potrzeb oraz funkcjonalności działalności lakierniczej naszych klientów. Pozwala to naszym specjalistom dobrać odpowiednie rozwiązanie, które możemy wdrożyć bezpośrednio w lakierni. Wszystkie nasze produkty i usługi ukierunkowane są na usprawnienie procesów wytwórczych, ze szczególnym naciskiem na procesy lakiernicze i okołolakiernicze.

  Szkolimy lakierników
  W Grupie CSV kładziemy bardzo duży nacisk na programy certyfikowanych szkoleń dla firm oraz indywidualnych lakierników. Nasze zaplecze, składające się z doświadczonej kadry techników i technologów, dostępu do nowoczesnych narzędzi oraz infrastruktury szkoleniowej sprawia, że jesteśmy wśród liderów na rynku w zakresie podnoszenia kwalifikacji lakierników zajmujących się wylakierowaniami przemysłowymi. 
  Centrum szkoleniowe ICRC jest jednym z największych tego typu obiektów szkoleniowych dla lakierników w Europie. Na powierzchni 2000 mkw. znajdują się m.in.: 3 kabiny lakiernicze, 3 sale wykładowe, 2 hale warsztatowe, pomieszczenia kolorystyczne oraz kilkanaście samodzielnych stanowisk lakierniczych. 

  Systemy lakiernicze najlepszych producentów
  Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem produktów przemysłowych hiszpańskiej marki BESA oraz posiadamy własną linię produktów przemysłowych PROTECTOR. 

  Producent BESA kładzie duży nacisk na ekologię i stworzył plan ograniczenia skutków wpływu swoich produktów na środowisko. Za tą działalność otrzymał certyfikat AENOR standardów ochrony środowiska oraz posiada aktualne certyfikaty ISO 9001:2008, 14001:2004 i dodatkowo certyfikat jakości EN-ISO 9001.
  PROTECTOR jest linią produktów zaprojektowaną według potrzeb i wytycznych technologów pracujących w Grupie CSV. Jest to linia farb przemysłowych skierowana do branż, gdzie liczy się przede wszystkim szybkość pracy i cena produktu. W ofercie znajdują się produkty jedno- i dwuskładnikowe. System epoksydowo-poliuretanowy został przebadany w laboratorium Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.
  Wśród produktów lakierniczych, materiałów wspomagających oraz gotowych technologii przygotowanych pod indywidualne potrzeby, można wyróżnić m.in.:

  • farby rozcieńczalnikowe,
  • farby bazujące na dyspersjach wodnych,
  • farby jedno- i dwuskładnikowe,
  • grunty i farby nawierzchniowe − epoksydowe, alkidowe, akrylowe, poliuretanowe, winylowe do spawania,
  • produkty międzywarstwowe,
  • produkty zwiększające odporność na warunki atmosferyczne.

  Rozwiązania lakiernicze dla pojazdów użytkowych i maszyn rolniczych

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...