• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Motoryzacja

  Lakiernictwo Ciekłe

  7 miesięcy temu  24.11.2021, ~ Administrator   

  Acrythane 4G, innowacyjny lakier nawierzchniowy do pojazdów użytkowych firmy HMG Paints, staje się coraz częściej wybierany przez fachowców zarówno spośród producentów OEM, jak i lakierników renowacyjnych. Zespół Badań i Rozwoju w HMG pracował wraz z klientami nad wprowadzeniem nowego rozcieńczalnika, który przyspiesza proces aplikacji bez uszczerbku dla jakości wykończenia.

  – Główną korzyścią dla aplikatorów jest łatwość stosowania Acrythane 4G – powiedział Martyn Binnington, kierownik dystrybucji HMG Paints. – Nasi klienci codziennie chwalą nas za to, jak łatwo jest stosować Acrythane 4G i uzyskiwać wysokiej jakości rezultaty.

  Acrythane 4G jest akrylową powłoką poliuretanową o wysokiej zawartości części stałych opracowaną w celu spełnienia rygorystycznych wymagań rynku pojazdów użytkowych. Dzięki zoptymalizowanej równowadze wczesnej twardości, szybkiemu utwardzaniu i długiej żywotności mieszanki, Acrythane 4G jest idealny dla producentów OEM i warsztatów naprawczych.

  Pierwotnie zaprojektowany dla rynku pojazdów użytkowych, Acrythane 4G jest obecnie używany w wielu innych branżach przez użytkowników poszukujących lakieru nawierzchniowego zgodnego z normami VOC i REACH, który zapewnia doskonały połysk końcowy i trwałość. Acrythane 4G ma jeszcze jedną unikalną zaletę: dzięki swoim zaawansowanym właściwościom i możliwości rozcieńczania może być stosowany w każdych warunkach atmosferycznych pozwalając użytkownikom na tworzenie doskonałych wykończeń przez cały rok.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata