• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  10.09.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Ręczne i automatyczne pistolety natryskowe Graco PerformAA ze wspomaganiem powietrznym (AA) zapewniają wydajność na najwyższym poziomie dzięki głowicom powietrznym dostosowanym do materiału i innym unikalnym funkcjom.

  Ręczne i automatyczne pistolety natryskowe Graco PerformAA ze wspomaganiem powietrznym (AA) zapewniają wydajność na najwyższym poziomie dzięki głowicom powietrznym dostosowanym do materiału i innym unikalnym funkcjom.

  Firma Graco, producent urządzeń do lakierowania ciekłego, wprowadził na rynek PerformAA – pistolety natryskowe ze wspomaganiem powietrznym (AA) oraz bezpowietrzne (Airless). Nowa linia ręcznych i automatycznych aplikatorów zapewnia przede wszystkim wysoką wydajność dzięki specjalnym głowicom powietrznym dostosowanym do materiału i innym funkcjom rzadko spotykanym w pistoletach AA używanych powszechnie do obróbki drewna, metalu i ogólnego zastosowania przy wykończeniach przemysłowych.

  – W celu uzyskania wysokiej jakości wykończenia, jedna głowica powietrzna nie będzie pasować do wszystkiego – mówi Wendy Hartley, globalny menedżer produktu dla urządzeń do ręcznego wykańczania w dziale produktów przemysłowych Graco. – Aby uzyskać spójną atomizację i czysty wzór podczas natryskiwania niektórych materiałów, istotne jest, aby posiadać głowice powietrzne przeznaczone do nich.

  Dysze powietrzne zaprojektowane geometrycznie do aplikacji ogólnych, lakierów do drewna, o niskiej i wysokiej lepkości, szybkoschnących, nawierzchniowych i wodorozcieńczalnych pasują zarówno do ręcznych, jak i automatycznych modeli PerformAA.

  Najniższa na rynku waga pistoletu ręcznego AA

  Przy wadze 460 gramów, PerformAA 15, 50 i Airless są najlżejszymi ręcznymi pistoletami natryskowymi AA dostępnymi na rynku. Inne przyjazne dla operatora funkcje obejmują:

   Reklama
   Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  • ultralekki spust redukuje zmęczenie i napięcie mięśni
  • ergonomiczny uchwyt i podpórka na palce pasują do każdej wielkości dłoni
  • komponenty typu kartridżowego, które minimalizują czas przestojów konserwacyjnych

  Automatyczny pistolet natryskowy z orientacją głowicy powietrznej

  PerformAA Auto to jedyny na rynku automatyczny pistolet natryskowy ze wspomaganiem powietrznym wyposażony w funkcje, które pomagają operatorom i technikom serwisowym ustawić i szybko powtórzyć dokładną orientację dyszy powietrznej. Jest to szczególnie ważne w automatyzacji wykańczania linii płaskich.

  – Zaobserwowaliśmy, że ludzie w branży używają kątomierzy i poziomic, próbując przywrócić ten sam kąt, jaki mieli pierwotnie – powiedział Bill Heuer, globalny menedżer produktu dla urządzeń do automatycznego wykańczania w dziale produktów przemysłowych Graco. – Aby to ułatwić, stworzyliśmy wskaźnik Graco Gauge i dodaliśmy oznaczenia kątów do obudowy wszystkich pistoletów PerformAA Auto.

  Narzędzie do wyrównywania głowic powietrznych Graco Gauge oraz wskaźniki kątów nachylenia pomagają zaoszczędzić czas i pracę podczas czyszczenia głowic powietrznych lub serwisowania pistoletów.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...