• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  Ekonomia lakierowania

  ponad rok temu  07.05.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Jest już dostępny grawitacyjny pistolet natryskowy FPro G firmy SAMES KREMLIN, wyznaczający nowe standardy w Airspray. Jest on dobrze wyważony, ergonomiczny, wyposażony w najlżejszy na rynku spust z technologią MAG – magnesem wspomagającym spust. FPro G, wyposażony w nowatorską technologię Vortex zwiększającą wydajność transferu, zapewnia doskonałe wykończenie materiałów o niskiej lepkości. Można go wyposażyć w jednorazowe kubki Smart lub zestaw GSP do zastosowań lepkich.

  FPro G to grawitacyjny pistolet natryskowy, który rozwiązuje problemy związane z stratami materiału. Doskonale wyważony zapewnia idealne wykończenie dla materiałów o niskiej lepkości. Zapewnia wysoki komfort użytkowania dla wszystkich profesjonalnych lakierników na rynkach przemysłowych.

  Pistolet lakierniczy FPro G jest nowym rozwiązaniem w zakresie pistoletów Airspray z kubkiem grawitacyjnym. Ten innowacyjny pistolet grawitacyjny jest dostępny w technologiach HVLP, LVLP oraz konwencjonalnej i jest optymalnym wyborem dla osiągnięcia wysokiej jakości wykończenia. Pistolet jest wygodny i łatwy w użyciu. SAMES KREMLIN zastosował w nim innowacyjną technologię Vortex poprawiającą wydajność transferu i strumień natrysku. FPro G zapewnia wysoką jakość natrysku przy niskim zużyciu powietrza.

  Inżynierowie SAMES KREMLIN zaprojektowali korpus pistoletu FPro G tak, aby był dobrze wyważony, ergonomiczny i lekki. Koncepcja pistoletu FPro G sprawia, że zapewnia on łatwe i optymalne lakierowanie oraz łatwe czyszczenie po zakończeniu dnia pracy. Pistolet zawiera zupełnie nową funkcję, która zapewnia najlżejsze pociągnięcie spustu na rynku: MAG-trigger, czyli spust wspomagany magnesem. Technologia ta podkreśla znaczenie dbałości firmy SAMES KREMLIN o komfort pracy lakiernika.

  Przystosowany do kubków SMART i zestawu GSP, FPro G spełnia wszystkie potrzeby lakierników. Szeroka gama akcesoriów sprawia, że jest to pistolet modułowy z wieloma opcjami.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne