Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Motoryzacja

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  14 dni temu  01.04.2021, ~ Administrator   

  W sezonie 2021 powłoki AkzoNobel będzie można podziwiać nie tylko na bolidzie, ale też na środkach transportu i garażach McLarena.

  W sezonie 2021 powłoki AkzoNobel będzie można podziwiać nie tylko na bolidzie, ale też na środkach transportu i garażach McLarena.

  Zespół Formuły 1 McLaren Racing po raz kolejny będzie nosił barwy AkzoNobel. Tym razem produktami Sikkens pokryty zostanie nie tylko bolid, ale także środki transportu, garaże i akcesoria zespołu.

  Fani Formuły 1 już zacierają ręce: 21 marca 2021 r. w Melbourne w Australii rozpocznie się pierwszy wyścig nowego sezonu. Kierowcy McLaren Racing właśnie ogłosili, że będzie to także kolejny sezon ich współpracy z AkzoNobel. W ramach zawiązanej jeszcze w 2008 r. kooperacji koncern dostarczy brytyjskiemu zespołowi pełny zestaw produktów marki Sikkens, którymi powleczony zostanie nie tylko bolid MCL35M, ale też pojazdy transportowe, hangary i garaże oraz drobne elementy wyposażenia.

  Co więcej, w tym roku dostawa obejmować będzie także powłokę termoizolacyjną Intertherm 50, która posłuży do zabezpieczenia kluczowych komponentów komory silnika oraz elementów układu wydechowego.

  – Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny udało nam się przedłużyć współpracę z McLaren Racing. Od początku przyświecała jej innowacyjność i dążenie do uzyskania wysokich osiągów. I przez lata niewiele zmieniło się w tym względzie – wyjaśnia Patric Bourguignon, dyrektor działu lakierów dla motoryzacji i powłok specjalnych w firmie AkzoNobel. – Determinacja McLarena w dążeniu do sukcesu stanowi dla nas niewyczerpane źródło inspiracji i motywuje nas, aby nie ustawać w tworzeniu najwyższej jakości produktów i usług.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony