• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  09.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  aktywny środek przeciwporostowy odstraszający pąkle, szeroko stosowany w komercyjnych powłokach dla statków oceanicznych, wszedł w skład zupełnie nowej farby przeciwporostowej dla statków handlowych na całym świecie.

  Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na skuteczną ochronę kadłuba przed zanieczyszczeniami, przy jednoczesnym zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko, wieloletni partner firmy I-Tech, Chugoku Marine Paints, włączył Selektope do najnowszego produktu z serii SEAFLO NEO. Nowa hydrolizująca powłoka przeciwporostowa o niskim współczynniku tarcia, SEAFLO NEO M1 PLUS, jest dostępna dla statków handlowych na całym świecie od lipca 2021 roku.

  SEAFLO NEO M1 PLUS zapewnia gładką powierzchnię, która przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa poprzez zmniejszenie oporów tarcia przy przepływie wody podczas eksploatacji statków. Może być stosowany zarówno na etapie budowy nowych statków, jak i w suchych dokach. Posiada doskonałe właściwości przeciwporostowe, odpowiednie dla statków narażonych na wysoką presję zanieczyszczeń, takich jak długie okresy bezczynności w obszarach o wysokiej temperaturze wody morskiej lub warunki statyczne w okresie wyposażania na etapie budowy nowych statków.

  Produkt ten został opracowany, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku ekologicznego w zakresie trwałych powłok. Dzięki zastosowaniu Selektope, który jest wysoce skuteczny w bardzo niskich stężeniach, SEAFLO NEO M1 PLUS jest klasyfikowany jako produkt o niskiej zawartości lotnych związków organicznych, co pozwala na mniejszy wpływ na środowisko zarówno poprzez utrzymanie kadłuba w czystości, jak i poprzez niskie wymywanie biocydów z powłoki.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...