• Reklama
    A1 - kabe

Szukaj

    ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

    Lakiernictwo Ciekłe

    Wydanie nr: 2(130)/2021

    Artykuły branżowe

    Motoryzacja

    Lakiernictwo Ciekłe

    Ekonomia lakierowania

    ponad rok temu  20.05.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 5

    Cyfryzacja umożliwia między innymi ciągłe monitorowanie stanu instalacji przemysłowych, konserwację predykcyjną oraz aktywną kontrolę jakości w czasie rzeczywistym.

    Cyfryzacja umożliwia między innymi ciągłe monitorowanie stanu instalacji przemysłowych, konserwację predykcyjną oraz aktywną kontrolę jakości w czasie rzeczywistym.

    Strona 3 z 3

    Szkolenie jest niezbędne 

    – Procesy w BMW Group są już na bardzo wysokim poziomie, a cyfryzacja będzie decydująca i rozstrzygająca o sukcesie w przyszłości – podsumowuje kierownik projektu IPP Alexander Riel z fabryki BMW w Regensburgu. – W naszym zakładzie celem było osiągnięcie jak najwyższego poziomu w obszarach zrównoważonego rozwoju, cyfryzacji i obsługi instalacji. Szkolenie jest niezbędne, opieramy się na koncepcji multiplikacji. Wybrani pracownicy przechodzą intensywne szkolenie u dostawcy technologii. Następnie, w zależności od specjalizacji, tworzą oni koncepcję szkolenia i dalej szkolą swoich współpracowników w ramach szkolenia wewnętrznego. Nowe tematy, takie jak cyfryzacja, wymagają przede wszystkim czasu. Pracownikom należy zapewnić swobodę, aby mieli możliwość intensywnego zapoznania się z systemami w toku bieżącej działalności. Największą korzyść z systemów osiąga się wtedy, gdy szkolenie z zakresu wzajemnych zależności, wpływu na wynik i funkcji systemu odbywa się na poziomie eksperckim.        

    Tłumaczenie z „Besser Lackieren” nr 3/2021

    GALERIA ZDJĘĆ

    Stosowane w BMW najnowocześniejsze instalacje przemysłowe zostały całkowicie zmienione na zintegrowany proces malowania.

    Komentarze (1)

    dodaj komentarz
    Aby dodać komentarz musisz podać wynik