• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  3 miesiące temu  29.11.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Opatentowana zasada dozowania, zoptymalizowane zarządzanie odpadami i możliwość podłączenia zdalnego sprawiają, że Cyclomix® Evo jest modułową jednostką dozującą, która spełni wszystkie oczekiwania.

  Modułowy dozownik Cyclomix® Evo firmy Sames może być stosowany z farbami rozpuszczalnikowymi lub wodnymi, katalizatorem kwasowym, materiałami PU lub epoksydowymi. Zapewnia on:
  Doskonałe dozowanie i mieszanie: dzięki nowej opatentowanej metodzie wtrysku, technologia Spraymix umożliwia wstępne mieszanie w punkcie wtrysku. Rozpylenie katalizatora w wir bazy zapewnia idealne wymieszanie i gotową do nałożenia mieszankę. Unikatowy algorytm dozowania zapewnia dokładność i powtarzalność proporcji niezależnie od wymaganego natężenia przepływu i jego zmian.
  Wysoka wydajność: od wersji podstawowej zdolnej do zarządzania jedną bazą oraz jednym katalizatorem, modułowość oferty pozwala na dostosowanie Cyclomix Evo do potrzeb klienta przy zakupie lub w trakcie całego okresu eksploatacji. Proponowana jest duża liczba funkcjonalności, takich jak zarządzanie dwoma pistoletami, regulatorami produktu lub różnymi typami i rozmiarami przepływomierzy. Prosty i intuicyjny HMI pozwala na szybką fazę nauki, nawet jeśli przybędzie nowy pracownik.

  Zoptymalizowana gospodarka odpadami: funkcja optymalizacji farby pozwala na wykorzystanie do 70% farby pozostałej w wężach po zakończeniu produkcji. Kompaktowa konstrukcja z przejściami zaprojektowanymi w celu zmniejszenia stref retencji i ułatwienia płukania, co zmniejsza zużycie rozpuszczalnika. Autonomiczne zasysanie pozwalające uniknąć nadmiernego zużycia zmieszanej farby.
  Łączność: aplikacja SamesApp pozwala na połączenie z Cyclomix Evo, sterowanie nim, a także informowanie poprzez powiadomienia o konieczności przeprowadzenia konserwacji lub wystąpieniu alarmów. Wszystkie dane dotyczące maszyny są stale rejestrowane i mogą być pobierane za pomocą różnych nośników (plik excel, OPCua, smartfon).

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...