• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Budownictwo

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  2 miesiące temu  12.07.2021, ~ Administrator   

  CIN, portugalska marka i iberyjski lider na rynku farb i lakierów, wprowadziła na rynek dwa nowe produkty do ochrony konstrukcji stalowych przed ogniem. C-THERM S110 i C-THERM S111 FD wyróżniają się długim czasem odporności ogniowej, chroniąc konstrukcje nawet do 150 minut. Technologia obecna w gamie C-THERM zwiększa bezpieczeństwo budowli, poprzez opóźnienie czasu zawalenia się konstrukcji w przypadku pożaru, chroniąc życie i dobra materialne.

  Dwa nowe produkty w gamie powłok pęczniejących firmy CIN to powłoki na bazie rozpuszczalnika, które pod wpływem ciepła wytwarzają pianę o bardzo niskiej przewodności cieplnej, co nadaje im doskonałe właściwości izolacyjne.

  C-THERM S110 i C-THERM S111 FD są stosowane przez profesjonalistów w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej i przeznaczone są do aplikacji w warunkach produkcyjnych lub na budowie. Oba produkty CIN wyróżniają się łatwością aplikacji, dużą grubością pojedynczej warstwy i wysoką zawartością substancji stałych. C-THERM S111 FD jest również rozwiązaniem szybkoschnącym.

  Według João Luís Serrenho, dyrektora generalnego działu powłok ochronnych w firmie CIN, nowa gama produktów pęczniejących C-Therm „wzmocniła ten obszar działalności w segmencie pasywnej ochrony przeciwpożarowej”. Dla Serrenho, rzeczą obowiązkową było to, że CIN Coatings, firma o stuletniej tradycji, w pełni zorientowana na innowacje i obecna w sektorach takich jak przemysł i budownictwo, „była zaangażowana w rozwój najnowocześniejszych produktów, które mogą rzeczywiście zminimalizować ryzyko i skutki potencjalnego pożaru, dając więcej czasu na ochronę ludzi i mienia”.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony