• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  6 miesięcy temu  18.03.2022, ~ Administrator   

  Fot. Specjalne malowanie Bentleya opracowane w ramach współpracy pomiędzy MAAS Aviation i Mankiewicz Coating Solutions.

  Fot. Specjalne malowanie Bentleya opracowane w ramach współpracy pomiędzy MAAS Aviation i Mankiewicz Coating Solutions.

  Właściciele prywatnych samolotów oczekują nie tylko luksusowego wnętrza, ale także najwyższej klasy wykończenia zewnętrznego, które przyciąga wzrok na pasach startowych. Z tego powodu niedawno powstał specjalny samolot dla VIP-ów. Właściciel samolotu miał na myśli coś wyjątkowego − chciał, aby jego samolot pomalowany był tak, by pasował do jego Bentleya.

  Specjaliści kolorymetrii z firmy Mankiewicz Coating Solutions podjęli wyzwanie i odtworzyli dokładne odcienie kolorów tego luksusowego samochodu. Rezultatem jest mieniąca się rozmaitość szlachetnych odcieni błękitu i brązu z dodatkiem różowego złota, a wszystko to w wysokowydajnym systemie powłok lotniczych, który może wytrzymać trudne warunki eksploatacji samolotu przez wiele lat.

  Kolory musiały także płynnie łączyć się ze sobą − nie jest to łatwe zadanie, ponieważ tego rodzaju malowanie samolotów to praca ręczna, a nie automatyczna.

  Właściciel zdał się na doświadczenie firmy MAAS Aviation, która jest ekspertem w dziedzinie malowania samolotów i powłok zewnętrznych. Oprócz wyzwań związanych ze specjalnym malowaniem, samolot musiał być zdolny do wzniesienia się w powietrze w bardzo krótkim czasie. Mankiewicz Coating Solutions i MAAS Aviation fachowo dopasowały odcienie kolorów, przetestowały je razem i opracowały idealny proces aplikacji. Rezultat mówi sam za siebie: płynny gradient kolorów z intensywnie błyszczącymi mikami i bardzo gładkie wykończenie o wysokim połysku VIP.

  Projekt ten jest dowodem doskonałych efektów na zamówienie w sektorze VIP, z bardzo indywidualnym wykończeniem wysokiej jakości.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...