• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 24.01.2022-24.01.2023 Julian

  Lakiernictwo Ciekłe

  Artykuły branżowe

  Motoryzacja

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  6 miesięcy temu  03.12.2021, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, otrzymuje tytuł Globalnego Dostawcy Roku 2021 w zakresie lakierów do pojazdów użytkowych, przyznawany przez firmę Frost & Sullivan.

  Ta doroczna nagroda za najlepsze praktyki dowodzi, że Axalta tworzy nowatorskie lakiery wychodzące naprzeciw zmieniającym się potrzebom producentów, którzy chcą projektować lżejsze pojazdy i podzespoły zewnętrzne. Wyróżnienie odzwierciedla także pozycję firmy jako lidera w zakresie innowacyjności i komercjalizacji wydajnych systemów lakierniczych.

  – Każdego dnia budujemy lepsze relacje z klientami poprzez uważne wsłuchiwanie się w ich potrzeby, poznawanie specyfiki ich branży oraz dostarczanie światowej klasy produktów i usług, które pozwalają im osiągać założenia finansowe oraz realizować cele w zakresie jakości, zrównoważonego rozwoju i szybkości procesów – wyjaśnia Joseph Wood, Axalta Vice President, Global Commercial Vehicle Coatings. – Jesteśmy wdzięczni za nagrodę, która sygnalizuje, że nasze innowacyjne rozwiązania, dążenie do najwyższej jakości oraz orientacja na potrzeby klientów są doceniane.

  W ramach swojej analizy eksperci z Frost & Sullivan zwrócili szczególną uwagę na produkty Imron® i Rival® z oferty Axalta, które skracają czas aplikacji, co pozwala zwiększyć wydajność, przyspieszyć proces lakierowania oraz obniżyć zużycie energii. Nowe lakiery bazowe wyróżnia możliwość aplikacji bezpośrednio na podłoża z tworzywa sztucznego bez stosowania promotorów przyczepności. To pozwala wyeliminować jeden z trzech tradycyjnych etapów procesu.

  Imron Elite ColorPlus to lakier bazowy premium stworzony specjalnie na potrzeby pojazdów rekreacyjnych, często lakierowanych według złożonych projektów graficznych. Pozwala obniżyć zużycie lakieru o 30% i skraca cykl pracy o 30% przy zachowaniu znakomitego efektu końcowego. Wyjątkowo wytrzymały lakier bezbarwny Imron 2K, który do klientów z Europy po raz pierwszy trafił we wrześniu 2020 r., wyróżnia się na tle konkurencji w tym regionie. Powstał on z myślą o przestrzeganiu surowych limitów emisji LZO obowiązujących w Europie przy jednoczesnym zachowaniu trwałości i połysku po wielu cyklach mycia pojazdu.

  Rival DTM Topcoat RV901 i RV902 to łatwe w aplikacji lakiery nawierzchniowe aplikowane bezpośrednio na podłoża metalowe. Są przeznaczone dla klientów, którzy chcą obniżyć ogólny koszt lakierowania i uzyskać znakomity efekt w warunkach niekorozyjnych lub umiarkowanie korozyjnych. Klienci cenią sobie również jednoetapową aplikację produktu z użyciem standardowych aktywatorów, co eliminuje potrzebę zakupienia dodatkowych produktów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata