• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Kolorymetria

  Artykuły branżowe

  Kolorymetria

  6 miesięcy temu  16.01.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  X-Rite Incorporated i Pantone LLC ogłosiły, że oficjalna wartość spektralna barwy dla koloru roku 2024: PANTONE 13-1023 Peach Fuzz jest dostępna w PantoneLIVE, chmurowym ekosystemie cyfrowych standardów kolorów. W rezultacie firmy produkujące produkty konsumenckie mogą łatwo włączyć PANTONE 13-1023 Peach Fuzz do swoich cyfrowych schematów pracy, co pozwoli przyspieszyć proces projektowania i produkcji.

  − Wizualnie atrakcyjny i zachęcający, Pantone 13-1023 Peach Fuzz to brzoskwiniowy odcień, który inspiruje nas do instynktownej chęci wyciągnięcia ręki i dotknięcia − powiedziała Laurie Pressman, wiceprezes Pantone Color Institute.

  Teraz firmy z branży tekstylnej, artykułów gospodarstwa domowego, elektroniki i produktów konsumenckich mogą uzyskać dostęp w wersji cyfrowej do danych spektralnych Koloru Roku Pantone.

  − Cyfryzacja kolorów pomaga markom skrócić czas produkcji o połowę, osiągając zatwierdzony kolor szybciej i wydajniej, jednocześnie wspierając wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju − mówi Matthew Adby, dyrektor ds. zarządzania produktami w X-Rite. − Korzystając z PantoneLIVE jako części cyfrowego obiegu kolorów, firmy mogą natychmiast rozpocząć projektowanie, komunikowanie standardów kolorów, prototypowanie i produkcję Pantone 13-1023 Peach Fuzz dla tkanin, farb i powłok oraz tworzyw sztucznych.

  Korzystając z Textile Color Hub, można wybrać kolor z biblioteki PantoneLIVE lub zmierzyć fizyczne próbki za pomocą spektrofotometru, aby utworzyć dokument specyfikacji koloru, który zawiera dane spektralne, tolerancje i wymagania dotyczące oświetlenia.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...