• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Kolorymetria

  Artykuły branżowe

  Kolorymetria

  11 miesięcy temu  01.03.2022, ~ Administrator   

  Firma Konica Minolta rozpoczy­na działalność w obszarze obrazowania hiperspekt­ralnego i rozszerza aktywność na nowe strategiczne obszary poprzez nabycie 100% akcji fińskiej spółki Specim.

  Konica Minolta, która oferuje szeroką gamę produk­tów i rozwiązań w dziedzinie technologii pomiaru światła, koloru i wyglądu, rozpoczęła działalność w obszarze obrazowania hiperspektralnego (HSI) od przejęcia fińskiej firmy Spectral Imaging Oy Ltd. (Specim), wiodącego gracza na rynku HSI.

  Firma zamierza przyczynić się do trwałego zwiększania wartości dla klientów i rozwiązywania globalnych problemów społecznych w obszarze bezpieczeństwa, ochrony i nauk środowiskowych dzięki technologii HSI, która jest kluczowa dla wizualizacji obiektów niewidzialnych ludzkim okiem.

  Konica Minolta oferuje precyzyjne urządzenia pomiarowe i rozwiązania w obszarze pomiaru światła, koloru i wizualnych pomiarów powierzchni, przyczyniając się w ten sposób do zapewnienia klientom wysokiej jakości ich produkcji. Firma zamierza także wykraczać poza możliwości widzenia, jakie zapewniają oczy człowieka. HSI jest jedną z kluczowych technologii służących realizacji strategii rozwoju firmy. Konica Minolta przyspieszy rozwój zastosowań technologii HSI i wprowadzanie urządzeń do zastosowań przemysłowych.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...