• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Kolorymetria

  Artykuły branżowe

  Kolorymetria

  ponad rok temu  01.03.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma Konica Minolta rozpoczy­na działalność w obszarze obrazowania hiperspekt­ralnego i rozszerza aktywność na nowe strategiczne obszary poprzez nabycie 100% akcji fińskiej spółki Specim.

  Konica Minolta, która oferuje szeroką gamę produk­tów i rozwiązań w dziedzinie technologii pomiaru światła, koloru i wyglądu, rozpoczęła działalność w obszarze obrazowania hiperspektralnego (HSI) od przejęcia fińskiej firmy Spectral Imaging Oy Ltd. (Specim), wiodącego gracza na rynku HSI.

  Firma zamierza przyczynić się do trwałego zwiększania wartości dla klientów i rozwiązywania globalnych problemów społecznych w obszarze bezpieczeństwa, ochrony i nauk środowiskowych dzięki technologii HSI, która jest kluczowa dla wizualizacji obiektów niewidzialnych ludzkim okiem.

  Konica Minolta oferuje precyzyjne urządzenia pomiarowe i rozwiązania w obszarze pomiaru światła, koloru i wizualnych pomiarów powierzchni, przyczyniając się w ten sposób do zapewnienia klientom wysokiej jakości ich produkcji. Firma zamierza także wykraczać poza możliwości widzenia, jakie zapewniają oczy człowieka. HSI jest jedną z kluczowych technologii służących realizacji strategii rozwoju firmy. Konica Minolta przyspieszy rozwój zastosowań technologii HSI i wprowadzanie urządzeń do zastosowań przemysłowych.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne