• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Technologie Lakiernicze

  Wydanie nr: 1(141)/2023

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  11 miesięcy temu  16.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 9 minut

  Strona 1 z 5

  Rozwiązania systemowe FreiLacke 

  FreiLacke wspiera energetykę wiatrową na całym świecie dzięki innowacyjnym koncepcjom projektowania i lakierowania poszczególnych elementów wiatraków.

  Ludzie od zawsze wykorzystywali siłę wiatru: czy to do napędzania tartaków i młynów, do pompowania wody ze studni, czy do stawiania żagli. W dzisiejszych czasach energia wiatru służy przede wszystkim do wytwarzania energii elektrycznej i jest niezwykle przyjazna dla klimatu: turbina wiatrowa wytwarza do 70 razy więcej energii niż jest to konieczne do jej produkcji, użytkowania i utylizacji.
  Po koniec 2017 roku na całym świecie zainstalowano urządzenia do wytwarzania energii wiatrowej o łącznej mocy prawie 540 gigawatów. Mimo że w naszym regionie rozwój energetyki wiatrowej jest obecnie spowolniony, to na całym świecie silnie się rozwija. W Chinach, kraju o największej mocy zainstalowanej energii wiatrowej, w połowie 2019 r. było to 217 gigawatów. Wielka Brytania chce do 2030 roku pozyskiwać jedną trzecią swojej energii z morskich farm wiatrowych, a Stany Zjednoczone, podobnie jak wiele innych krajów, znacznie rozwijają...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...